Новини / Бізнес / Samsung «знешкодить» усі Galaxy Note 7
10 грудня 2016, 17:08
Розмір шрифта: А А А

Samsung «знешкодить» усі Galaxy Note 7

Samsung "знешкодить" усі Galaxy Note 7, Samsung Galaxy Note 7, спеціальний додаток, відключення, США
Samsung «знешкодить» усі Galaxy Note 7

У США вибухонебезпечні смартфони Samsung Galaxy Note 7 відключать за допомогою спеціального додатку.Представники компанії заявили, що найближчим часом випустять відповідне програмне забезпечення, яке дозволить у буквальному сенсі вивести з ладу небезпечні телефони.Суть додатку полягає у тому, що відразу після його надсилання на Galaxy Note 7 він автоматично блокує функції зарядки пристрою та усі підключення до мобільних мереж.

Власники смартфонів ще на початку осені отримали звернення від компанії Samsung із проханням відключити небезпечні гаджети і найближчим часом обміняти їх на інші моделі. Крім того, покупцям виплачували грошову компенсацію за незручності. Це було обумовлено тим, що останнім часом надходили скарги про випадки загоряння та навіть вибухів телефону.

Втім уже в жовтні продаж відновився, але випадки вибухів нової партії змусили прийняти рішення про їх повне відключення. Покупці скаржилися, що телефон перегрівається та вибухає просто у руках. Тому інженери вирішили розібратися, що ж стало причиною та який саме недолік у нових гаджетах. Цим питанням зайнялася компанія Instrumental, що спеціалізується на діагностиці гаджетів.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

З грошима США для України виникла плутанина

5 травня 2017, 08:55

У США ввели грін-карти нового зразка

2 травня 2017, 11:52

Останні новини за сьогодні: