Новини / Бізнес / Названо передові і відсталі області України
26 грудня 2012, 18:30
Розмір шрифта: А А А

Названо передові і відсталі області України

Названо передові і відсталі області України, підприємства, прибуток, збитки
Названо передові і відсталі області України

Держкомстат опублікував дані про прибутки і збитки великих і середніх підприємств в регіонах країни за 9 місяців 2012 року.

Згідно зі статистикою, найбільша кількість прибуткових підприємств в Україні розташована в Києві, Полтавській та Дніпропетровській областях.

Також успішно ведуть бізнес в Київській, Запорізькій та Харківській областях — 1,46 млрд грн, 1,49 млрд грн і 1,4 млрд грн прибутку відповідно.

Найбільш збиткові підприємства розташовані в Луганській і Донецькій областях, притому що сума збитків у Донецькій області перевищила 16 млрд грн, а в Луганській області понад 50% підприємств працювали без прибутку.

За кількістю успішних підприємств в країні лідирують Черкаська і Івано-Франківська області — 65,4% і 62,2%, що, втім, не вплинуло на показники цих регіонів. Збитки підприємств Черкаської області склали понад 0,6 млрд грн, а Івано-Франківській — 1,4 млрд. Із західних регіонів найгірший результат показала Рівненська область — збитки там склали 887 млн ??грн.

В цілому ж по Україні співвідношення прибуткових і збиткових підприємств склала 58,8% і 49,2%, а 9 місяці 2012 року підприємства України закінчили з прибутком в 8,7 млрд грн., Повідомляє «Вільна преса».

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Як блокування в «Вконтакте» вплине на бізнес українців

25 травня 2017, 16:41

Останні новини за сьогодні: