Новини / Бізнес / Фахівці протестували найпопулярніші українські коньяки
31 січня 2014, 19:49
Розмір шрифта: А А А

Фахівці протестували найпопулярніші українські коньяки

Фахівці протестували найпопулярніші українські коньяки, Інститут споживчих експертиз, тестування, коньяк, дослідження, дегустація
Фахівці протестували найпопулярніші українські коньяки

Інститут споживчих експертиз протестував найпопулярніший коньяк.

Вибір недорогих коньяків «три зірки» на ринку досить широкий, тому в лабораторію вирушили найвідоміші марки «Шустов», «Шабський», «Борисфен», «Ай-Петрі», «Жан-Жак» та «Гринвіч».

Були проведені складні дослідження фізико-хімічних параметрів, для визначення, з якого спирту зроблені піддослідні напої. Дослідивши коньяк на визначення масової концентрації вищих спиртів, ефірів, альдегідів і метилового спирту, фахівці дали однозначний висновок — всі тестовані коньяки дійсно зроблені зі спеціального виноградного коньячного спирту.

Ще одним важливим фактором для будь-якого бурштинового напою є його витримка, тобто кількість часу, який коньяк провів у бочках, набираючи аромат і смак. Аналіз показав — досліджувані коньяки дійсно трирічні, перевірку на витримку витримали все.

Найцікавішим елементом дослідження спиртних напоїв є дегустація. І тут результати виявилися не такими райдужними. Половина зразків отримала від дегустаторів «червоні картки» — дуже низькі оцінки за смак і букет. Ці три ТМ мали яскраво виражений спиртово-сивушный аромат, гострий і пекучий смак. У підсумку — отримані бали виявилися нижче нормативу.

Лідером виявився коньяк «Борисфен» від Дому марочних коньяків «Таврія», який набрав найбільшу кількість балів. Каховські коньячних справ майстри не дарма шановані споживачами — висока культура виробництва і суворе дотримання рецептури, плюс власні виноградники дають свої плоди.

Судячи за підсумками дослідження, можна припустити, що навіть в сегменті недорогих коньяків є своєрідне поділ на «звичайний» і «елітний». Причому це обумовлюється швидше за технологією і традиціями виробництва, але аж ніяк не ціною. Адже переможець тесту коньяк «Борисфен» виявився одним з найдорожчих за вартістю. Пляшка, вироблена в Будинку марочних коньяків «Таврія», коштує в роздробі 38,92 грн., у той час як його візаві, не отримали високих оцінок, на 10-15 % дорожче.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Samsung Galaxy S8 виявився потужніше iPhone 7

15 травня 2017, 17:43

ВКонтакте запускає власного оператора мобільного зв'язку VK Mobile

5 квітня 2017, 18:54

Samsung запустив браузер, який підвищує якість відео

9 березня 2017, 08:51

Останні новини за сьогодні: