Новини / Бізнес / Названо найбільш поширені поломки в iPhone
28 березня 2017, 11:24
Розмір шрифта: А А А

Названо найбільш поширені поломки в iPhone

Названо найбільш поширені поломки в iPhone, смартфони, iPhone, гаджет, поломки
Названо найбільш поширені поломки в iPhone

Зараз смартфони iPhone є одними з найбільш продаваних у світі гаджетів. На жаль, багато користувачів щодня стикаються з несправностями в цих телефонах.

Відремонтувати iPhone самостійно навряд чи вийде, користувачеві доведеться звертатися за допомогою до фахівців. Тільки кваліфіковані майстри зможуть усунути неполадки в гаджет від Apple, інформує news.eizvestia.com.

Названо найбільш поширені поломки в iPhone

Незважаючи на те, що смартфони iPhone весь час удосконалюються, отримують нову «начинку», ускладнюють програмне забезпечення і додають нові модулі, поломки залишаються, в основному, тими ж. Фахівці сервісного центру з допомогою діагностики проблемних місць проаналізували найбільш часті несправності телефонів Apple.

На першому місці надали механічні пошкодження сенсорного скла і тачскріна, а також LCD-дисплея, корпусу телефону або задній частині кришки. Дані поломки не потребують ретельної діагностики проблем, всі вони видні неозброєним оком. Для їх усунення потрібно всього лише замінити потрібну деталь.

На другому місці розмістилися внутрішні (апаратні) поломки. До них відносяться несправності в материнській платі, контролері, комунікаційних шлейфах і мікросхемах. Такий тип несправностей найчастіше провокується рядом причин: коротке замикання, попадання пилу і вологи, знос, перегрів або механічні пошкодження. Такі поломки вимагають ретельної діагностики і часто складного ремонту.

Третє місце дісталося програмних збоїв. Така поломка характеризується відмовою деяких додатків, перебоями в ОС, порушеннями роботи пристроїв зв‘язку та антен, зависання і глюками. Найчастіше такі несправності спровоковані неправильна конфігурація, попаданням вірусів або сторонніх додатків, а також порушеннями в материнській платі і в процесорі.

Далі йдуть поломки медіа-пристроїв, тобто, несправності камер смартфона, динаміків і мікрофону. До основних причин відносять: перепади температур, попадання вологи, збої ОС і неправильну експлуатацію.

П’яте місце дісталося несправностям роз'ємів, які виникають внаслідок неправильної експлуатації і програмних поломок.

Шосте місце – поломки кнопок управління, які виникають через затоплення водою, механічних несправностей шлейфом, контактів або збій налаштувань.

Замикає рейтинг поломки акумулятора. Батарея телефону найчастіше ламається через зношеність, попадання вологи і перепадів електрики.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію

Коментарі (1)

Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Зростання продажів смартфонів з початку року становило 9,1%

3 червня 2017, 15:59

З’явилися фотографії iPhone 8 зі сканером відбитків ззаду

2 червня 2017, 16:20

Останні новини за сьогодні: