Новини / Бізнес / ТОП найбільш високооплачуваних вакансій місяця в Україні
13 вересня 2016, 10:13
Розмір шрифта: А А А

ТОП найбільш високооплачуваних вакансій місяця в Україні

ТОП найбільш високооплачуваних вакансій місяця в Україні, бізнес-сезон, роботодавці, високооплачувана робота, керівна посада, вакансії
ТОП найбільш високооплачуваних вакансій місяця в Україні

У кого бізнес-сезон починається вже у вересні? Кому роботодавці вже приготували щедру винагороду?

Аналітики назвали топ-5 найбільш високооплачуваних вакансій місяця на ринку праці, актуальних на даний момент.

1. Керівник проекту з виробництва одягу (топ-менеджер)

Перше місце нашого рейтингу зайняла керівна вакансія агентства для великого холдингу, що має різні напрямки бізнесу, з оплатою 125 000 грн. Компанії потрібен топ-менеджер з вищою освітою, а також досвідом роботи від 5-ти років на керівній посаді в ролі власника або топ-менеджера. При цьому сфера бізнесу не має значення, але перевагою буде досвід в fashion-індустрії і керівництво великими проектами. Важливі навички фінансового планування, бюджетування, створення бізнес-плану, практичний досвід в проведенні рекламних і маркетингових кампаній. Також від кандидата потрібне знання англійської мови не нижче рівня Upper Intermediate і готовність до переїзду в Грузію.

2. Технічний директор / Vice President of Engineering

На другому місці опинилася теж керівна посада від компанії Talynt з оплатою 124 000 грн. Успішного кандидата характеризує успішний досвід реалізації проектів. Проекти включають в себе виконання критично важливих бізнес-стратегій з управління технічною розробкою і впровадження систем бізнес-додатків, а також мульти-відомчі ініціативи. Список вимог досить великий. Наприклад, потрібно володіти мінімум 10-річним досвідом роботи в даній сфері (мінімум 5 років — на керівній посаді), розумінням життєвого циклу розробки продукту, UX / UI design, мати досвід роботи з Agile / Scrum / Kanban методологіями і т.д. Також важливо добре знати англійську і управляти віддаленими командами.

3. Lead Java Software Engineer

Третє місце нашого рейтингу також займає вакансія з сфери інформаційних технологій від «FTN Monitor» з оплатою 112 000 грн. Для успішного здобуття посади досить 5+ років досвіду в J2EE, досвід програмування, J2EE: JMS, WebServices і т.д. Роботодавець пропонує не тільки високу заробітну плату, кар‘єрні можливості (індивідуальний кар’єрний план) і роботу в хорошому колективі, але також і навчання, гнучкий графік.

4. Digital / Internet Marketing Manager

На четвертому місці розташувалася стратегічна вакансія Pro Group Consult з оплатою 70 000 грн. Роботодавець — одна з найдинамічніших компаній в сфері IT-консалтингу в Європі з головним офісом в Іспанії, яка працює з 2013 року і налічує понад 40 фахівців. В даний момент в зв‘язку з розширенням і виходом компанії на ринок СНД роботодавець відкриває офіс в Києві. Компанії потрібен професіонал, який може проаналізувати маркетинг-стратегії клієнтів, виявляти їх слабкі сторони, допрацьовувати їх і контролювати виконання. Потенційний кандидат повинен вміти працювати з великими бюджетами, розуміти всі види сучасного маркетингу, наймати команду і т.д.

5. Операційний директор від національної мережі АЗС

П’яте місце нашого рейтингу зайняла ще одна керівна посада від «Козирної карти» з оплатою 70 000 грн. Успішному кандидату необхідна вищу освіту, в ідеалі профільна, досвід роботи керівником від 2-х років на відповідній позиції зі штатом понад 1000 осіб. Також обов‘язковий досвід в сфері великого рітейлу на керівних посадах від 5 років або управління мережею АЗС (від 50 станцій). Роботодавець обіцяє також бонуси, оплачувані відпустку та лікарняний, компенсацію палива і телефонного зв’язку, харчування в офісі за рахунок компанії і т.д.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Яка частина українців готова шукати підробіток (дослідження)

3 червня 2017, 16:31

Влада спантеличена професійними стандартами для українців

31 травня 2017, 17:48

Експерт назвав ідеальну зарплату для українців

28 травня 2017, 13:20

Останні новини за сьогодні: