Новини / Бізнес / Сервіс онлайн-торгівлі на «Однокласниках» виявився незатребуваним, і його закрили
13 грудня 2013, 08:22
Розмір шрифта: А А А

Сервіс онлайн-торгівлі на «Однокласниках» виявився незатребуваним, і його закрили

Сервіс онлайн-торгівлі на «Однокласниках» виявився незатребуваним, і його закрили, Однокласники, сервіс, онлайн-торгівля, соціальна мережа
Сервіс онлайн-торгівлі на «Однокласниках» виявився незатребуваним, і його закрили

Не минуло й півроку з моменту запуску сервісу «Магазини» на «Однокласниках», як його вже закрили. Сервіс мав стати зручною можливістю як для великих інтернет-магазинів, так і для приватних підприємців, оскільки дозволяв легко відкрити інтернет-магазин в своїй групі на «Однокласниках» і за допомогою віртуальної вітрини вірально просувати свій товар відвідувачам соцмережі.
Проте надії не виправдалися – за без малого п’ять місяців існування майданчик так і не знайшов популярності ані у продавців, ані у покупців. Як повідомив прес-секретар «Однокласників» Ілля Грабовський, «Магазини» були експериментальним проектом «Однокласників», тому, коли експеримент не вдався, адміністрація соціальної мережі прийняла рішення його закрити.
Раніше подібні сервіси закрили Facebook і «ВКонтакте». Першопрохідцем стала соцмережа Дурова, на якій можливість продавати товари впровадили ще у 2010 році, проте вже в 2011 році сервіс був закритий. У соцмережі Цукерберга експериментувати з електронною комерцією почали в 2012 році, а вже в серпні 2013 торговий майданчик Facebook була закритий.
Експерти вважають, що причина незатребуваності таких сервісів серед користувачів полягає в тому, що вони не готові сприймати соцмережі як інтернет-магазин, а швидше бачать в них свій особистий простір.
Нагадаємо, в липні «Однокласники» запустили сервіс, що дозволяє відкрити інтернет-магазин в соцмережі. Керівництво сервісу робило ставку на близько 200 тисяч підприємців, які використовували соцмережа як один з інструментів дистрибуції.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Блокування російських соцмереж привела до різкого зростання Facebook в Україні

23 травня 2017, 08:44

Творці нової української соцмережі: Головне на старті — це довіра людей

23 травня 2017, 07:54

Гроші є. Гройсман хоче підвищити соцстандарти в Україні на 2 місяці раніше

17 травня 2017, 16:53

Мрія: як безкоштовно отримати квартиру в Україні

11 травня 2017, 10:56

Останні новини за сьогодні: