Новини / Бізнес / Шведська компанія IKEA має намір відкрити в Україні 8 магазинів
14 вересня 2007, 10:42
Розмір шрифта: А А А

Шведська компанія IKEA має намір відкрити в Україні 8 магазинів

Шведська компанія IKEA має намір відкрити в Україні 8 магазинів, шведська компанія, IKEA, Україна, магазини
Шведська компанія IKEA має намір відкрити в Україні 8 магазинів

Шведська компанія IKEA має намір відкрити в Україні 8 магазинів. Про це в ході зустрічі із заступником голови Донецької облдержадміністрації Сергієм Дергуновим повідомив Надзвичайний і Повноважний Посол Швеції в Україні Йон-Крістер Оландер.

«IKEA хотіла відкрити тут в Україні 8 магазинів.Але це питання не вирішене ні в Києві, ні в Київській області, здається, вирішено в Одесі», — сказав посол. У свою чергу, С. Дергунов виразив готовність зустрітися з представниками компанії IKEA.

«Тут (у Донецьку – «Острів») спокійно абсолютно розміщені два дуже великих супермаркету Мetro – один на півдні, інший – на півночі. Так само IKEA може отримати земельну ділянку і або узяти її в оренду, або викупити. Купівельна спроможність на сьогодні в Донецькій області друга після міста Києва. Тобто по розмірах заробітної плати Київ – це перше місце, а Донецьк – це друге місце після Києва», — відзначив З. Дергунов.

Пізніше на зустрічі з головою Донецької обласної ради Анатолієм Блізнюком Йон-Крістер Оландер озвучив, що IKEA в цілому планувала інвестувати до України 2 млрд. доларів.

В той же час А. Близнюк відзначив, що він вже проводив зустріч з представником IKEA і запропонував компанії 47 гектарів землі. «Ми покликали IKEA і сказали — бери лад. Вони були схожими, подивилися., але так і не узяли землю», — розповів А. Блізнюк.

«У нас є варіанти, і ми пропонуємо, і в ідеології Евро2012 ми виділяємо земельні ділянки..Хай приходять. Якщо вони хочуть гарантії, то гарантія в тому, що земля у власності. І ми їм говоримо бери, лад.Але поки вони до цього не готові», — сказав голова Донецької облради.

При цьому, А.Близнюк відзначив, що земля, яка пропонувалася компанії, вже придбана, але є 25 гектарів землі і IKEA може її брати і будувати магазин. У свою чергу посол відзначив, що у вівторок, 18 вересня він має намір зустрітися з представником IKEA і передати йому, що область готова допомогти відкрити магазин.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: