Новини / Бізнес / SkyUp змінила вимоги до перевезення дітей, тварин і багажу
13 січня, 16:18
Розмір шрифта: А А А

SkyUp змінила вимоги до перевезення дітей, тварин і багажу

SkyUp змінила вимоги до перевезення дітей, тварин і багажу, авіакомпанія, пасажир, багаж, максимальна вага ручної поклажі, дрібні тварини
SkyUp змінила вимоги до перевезення дітей, тварин і багажу

З 16 січня 2020 року в SkyUp Airlines вступають в силу нові правила повітряних перевезень та обслуговування пасажирів і багажу, повідомили в авіакомпанії.

Як повідомляє прес-служба авіакомпанії, тарифи Standard і Flex тепер передбачають перевезення пасажиром одного місця багажу вагою до 23 кг і сумою трьох вимірів 158 см (раніше обмежень за розмірами не було).

При цьому, максимальна вага ручної поклажі (до 7 кг), і параметри (55 × 40 × 20 см) не змінилися. Однак введено нове правило: загальна вага додаткових предметів, крім їжі для дітей, не повинен перевищувати 3 кг і параметри 35 × 20 × 10 см.

Харчування для дитини — вага до 5 кг, параметри 40 × 30 × 20 см. Перевезення додаткової ручної поклажі вагою до 5 кг коштуватиме 25 євро.

Послуга з перевезення дітей без супроводу оформляється для дітей від 5 до 14 років при внутрішнього перевезення і дітей від 5 до 16 років при міжнародному перевезенні (раніше в обох випадках — від 2 років).

Крім цього, якщо раніше дозволялося перевозити дрібних тварин вагою разом із засобом транспортування до 7 кг, то тепер — тільки кішок і собак, маса яких разом із засобами перевезення не перевищує 8 кг. Розмір контейнера не повинен перевищувати 50 × 40 × 20 см.

Авіакомпанія також звертає увагу на різницю у вартості надання послуг в залежності від їх оформлення — на сайті або в аеропорту.

Детальніше про послуги, що надаються авіакомпанією, можна почитати на сайті skyup.aero в розділі «ПАСCАЖІРАМ».

Нагадаємо, в липні авіакомпанія Ryanair в два рази збільшила максимальну оплату за малий зареєстрований багаж, а також за послугу пріоритетної посадки.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: