Новини / Бізнес / Багатьом українцям складно обслуговувати іпотеку
30 березня 2017, 09:30
Розмір шрифта: А А А

Багатьом українцям складно обслуговувати іпотеку

Багатьом українцям складно обслуговувати іпотеку, Державна програма, іпотечне кредитування, Валерій Прохоренко, валютні кредити, банк
Багатьом українцям складно обслуговувати іпотеку

Було б непогано, якби була державна програма підтримки іпотечного кредитування. Про це розповів банкір Валерій Прохоренко.

«Банки зараз, вирішуючи минулі проблеми з валютними кредитами, в які «потрапили» і клієнти, і самі банки, несуть колосальні збитки. Позичальники, звичайно, в істериці, оскільки нормальній родині, яка працює і не має якихось валютних доходів – дуже важко тягнути свій валютний кредит за нинішнім курсом. Тому консенсус треба якось шукати. І, мені здається, держава повинна брати на себе певну ступінь забезпечення і надати можливість населенню і банкам знаходити якісь точки дотику між собою. Це і розвиток інструментів довгострокового накопичення і розвиток пенсійного забезпечення другого і третього рівня, і страхування, і медицина. Адже, якщо у людей буде інструменти для вкладення своїх коштів на довгострокові періоди, ці кошти будуть перебувати на довгострокових банківських рахунках, відповідно, зможуть трансформуватися в довгострокові кредити», – зазначив фахівець.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: