Новини / Бізнес / Міноборони бере на контроль: зміна місця проживання мобілізованого можлива тільки з дозволу військкомату
4 лютого 2015, 08:22
Розмір шрифта: А А А

Міноборони бере на контроль: зміна місця проживання мобілізованого можлива тільки з дозволу військкомату

Міноборони бере на контроль: зміна місця проживання мобілізованого можлива тільки з дозволу військкомату, Олександр Правдивець, виїзд за кордон, мобілізовані, воєнкомат, військовозобов’язаний
Міноборони бере на контроль: зміна місця проживання мобілізованого можлива тільки з дозволу військкомату

Полковник, спікер Міноборони з приводу мобілізації Олександр Правдивець пояснив, чому дозвіл на виїзд за кордон мобілізовані повинні отримувати і у військкоматах.

“Я хотів би всім військовозобов’язаним нашої держави нагадати правила військового обліку, які вони зобов’язані виконувати відповідно до закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, в якому, зокрема, визначено, що військовозобов’язаний, стоїть на військовому обліку, зобов’язаний у семиденний термін повідомляти в органи, в яких вони перебувають на військовому обліку, про зміну місця проживання, перебування, стану здоров’я, зміни в сімейному стані та інші облікові дані “, – пояснив Правдивець і додав:“Тому в даний час законодавством передбачається відповідальність за невиконання правил військового обліку”.

Також, полковник нагадав обов’язки військової служби в запасі, що полягає у виконанні військовозобов’язаними правил військового обліку.

“Військовозобов’язані починають відповідно до закону “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію” виконувати свій конституційний обов’язок із захисту Вітчизни з моменту оголошення рішення про мобілізацію. Тобто введення воєнного стану не є обов’язковою умовою для проведення мобілізації. Це перше, а по-друге: заклик на військову службу під час мобілізації, а також звільнення від нього регулюється законом України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”, в якому зокрема зазначено, в статті 22. п.6, що зміна місця проживання військовозобов’язаного під час оголошення мобілізації дозволяється з дозволу районного військового комісаріату. Тобто тут ключове слово “зміна місця проживання”, – підкреслив Правдивець.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Який відсоток українців хоче покинути країну через відсутність перспектив (опитування)

1 червня 2017, 20:42

Скільки українців замислюються про можливий виїзд за кордон на постійне місце проживання (опитування)

11 серпня 2016, 18:58

Всі мобілізовані мають бути звільнені з армії до кінця року — Турчинов

6 серпня 2016, 17:20

Заборона виїзду за кордон з 2016 г? — Офіційна інформація від АП

21 листопада 2015, 10:17

Останні новини за сьогодні: