Новини / Бізнес / Євротунель знову став прибутковим
2 березня 2012, 08:28
Розмір шрифта: А А А

Євротунель знову став прибутковим

Євротунель знову став прибутковим, Eurostar, залізничний тунель, Чистий прибуток, дивіденди
Євротунель знову став прибутковим

Компанія Eurostar, оператор залізничного тунелю під Ла-Маншем, зафіксувала чистий прибуток за 2011 рік у розмірі 11 млн євро, в той час як у попередньому році її збиток склав 58 млн євро.

Компанії вдалося завершити минулий рік із прибутком завдяки рекордному пасажиропотоку, що досяг 19 млн осіб. При цьому Eurostar розраховує на зростання числа пасажирів, сподіваючись на вплив «діамантового» ювілею королеви Єлизавети II (який був відсвяткований в лютому), а також Олімпійських Ігор у Лондоні.

При цьому оператор Євротунелю вже пообіцяв на період лондонських Олімпійських Ігор зменшити час проходження поїздів до півгодини зі звичайних 35 хвилин. В цілому з Парижа в Лондон через тунель під Ла-Маншем можна дістатися приблизно за 2:00.

При цьому компанія також прийняла рішення збільшити дивіденди акціонерам в два рази — до 0,08 євро на акцію. Вперше з моменту свого заснування в 1986 році Eurostar виплатив дивіденди в 2009 році. Роком раніше оператору вдалося отримати прибуток в 40 млн євро.

За підсумками 2012 року компанія також розраховує збільшити прибуток, але конкретних цифр поки не називає. Після того, як фінансові результати стали відомими, акції Eurostar піднялися на 0,4% — до 6,53 євро за акцію.

Євротунель, який з'єднує Великобританію з континентальною Європою, був відкритий в 1994 році. Його довжина становить близько 51 кілометри, з яких 39 кілометрів проходять під протокою Ла-Манш.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Французи хочуть допомогти звузити українські залізничні колії

23 травня 2017, 13:37

Останні новини за сьогодні: