Новини / Бізнес / В Україні власність на землю оформляють по-новому
21 листопада 2013, 16:54
Розмір шрифта: А А А

В Україні власність на землю оформляють по-новому

В Україні власність на землю оформляють по-новому, право власності, земельні ділянки, Державна реєстраційна служба, технічна документація
В Україні власність на землю оформляють по-новому

З початку 2013 року законодавство України у сфері земельних відносин зазнало ряд змін в частині оформлення прав власності на земельні ділянки.
Про це перший заступник голови Державної реєстраційної служби (ГРС) України Інна Завальна заявила на засіданні комітету Верховної Ради з питань аграрної політики та земельних відносин, передає кореспондент Forum'у.
За словами чиновника, оформлення права власності на землю включає в себе реєстрацію ділянки в Національній кадастровій системі, а завершенням процедури є реєстрація права власності в ГРС.
Фахівець додала, що процедура реєстрації земельної ділянки також буде необхідна на стадії приватизації землі, тобто набуття права власності на ділянку з числа земель комунальної чи державної власності.
«Надання послуг з реєстрації земельних ділянок належить до компетенції територіальних відділень Держагентства земельних ресурсів. Реєстрація здійснюється кадастровим реєстратором, після чого ділянку можна ідентифікувати в Державному кадастрі. Для цього буде корисною розміщена в Інтернеті публічна кадастрова карта країни», — акцентувала вона.
Також внести дані про ділянку в кадастрову систему необхідно, продовжила Завальна, якщо ви володієте ділянкою на підставі державного акту старого зразка, або ж при поділі чи об'єднанні вже сформованих земельних ділянок. «В обох випадках процедура передбачає виготовлення технічної документації із землеустрою, присвоєння ділянці кадастрового номеру та реєстрацію в Національній кадастровій системі», — зазначила чиновник.
І уточнила, що для цього потрібно замовити технічну документацію по встановленню меж ділянки. «За результатами топографо-геодезичної зйомки розробляється технічна документація із землеустрою та обмінний файл. Розробник документації присвоює ділянці кадастровий номер. На основі даних, зазначених у техдокументації, кадастровий реєстратор завантажує пакет даних в систему. Результатом процедури буде сформована реєстратором витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку», — підсумувала вона.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Автопарк співробітників СБУ вражає розкішшю (Відео)

2 червня 2017, 08:51

Верховній Раді пропонують скасувати можливість застави для хабарників

29 травня 2017, 18:08

Верховна Рада не змогла дати старт земельній реформі

18 травня 2017, 19:46

Нацполіція попередила про посилений режим 8 і 9 травня

7 травня 2017, 19:14

Останні новини за сьогодні: