Новини / Бізнес / Анкара готова підписати з Києвом угоду про зону вільної торгівлі
11 березня 2016, 20:24
Розмір шрифта: А А А

Анкара готова підписати з Києвом угоду про зону вільної торгівлі

Анкара готова підписати з Києвом угоду про зону вільної торгівлі, Туреччина, Україна, договір, вільна торгівля
Анкара готова підписати з Києвом угоду про зону вільної торгівлі

Київ і Анкара можуть підписати договір про ЗВТ в 2016 році.Про це президент Ердоган заявив на спільній прес-конференції з українським колегою Петром Порошенком.

Туреччина і Україна мають намір підписати угоду про зону вільної торгівлі вже в 2016 році. Про це, як повідомляє РІА «Новости», заявив президент Туреччини Тайіп Ердоган на спільній прес-конференції зі своїм українським колегою Петром Порошенком. Лідер України знаходиться в Туреччині з офіційним візитом.

— Ми поставили за мету довести наш товарообіг до 20 мільярдів доларів до 2023 року. Загальне населення Туреччини та України складає 125 мільйонів чоловік. Це серйозний ринок. Це означає, що ми може досягти цієї цифри. Сподіваюся, що договір про зону вільної торгівлі буде підписано вже цього року. Для здійснення цього нам потрібно вирішити ряд питань, пов'язаних з охороною інвестицій та податками, — сказав Ердоган.

Президент також нагадав, що Туреччина виділила Україні кредит у розмірі $50 млн. Ще $10 млн буде виділено на проекти в гуманітарній сфері.

— Наша підтримка України буде продовжена у всіх сферах. Політично стабільна Україна є гарантією безпеки і стабільності в Чорноморському регіоні. Всі країни повинні вносити свій внесок у підтримку України, — додав турецький президент.
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: