Новини / Бізнес / Компанія групи «Приват» повідомляє про черговий обшук
12 січня 2017, 12:42
Розмір шрифта: А А А

Компанія групи «Приват» повідомляє про черговий обшук

Компанія групи "Приват" повідомляє про черговий обшук, Національна поліція України, обшук, акції, Eclairs Group
Компанія групи «Приват» повідомляє про черговий обшук

Національна поліція України 11 січня знову провела обшуки в офісах ТОВ “Полтавська газонафтова компанія” – “дочці” британської нафтогазової компанії JKX Oil&Gas Plc.

 

Коментар генерального директора компанії Тома Ріда наводиться в повідомленні JKX на Лондонській фондовій біржі в четвер.

“Ми маємо намір проінформувати відповідні держоргани в Києві про ситуацію, що склалася. Я вважаю, що такі дії Національної поліції створюють перешкоди нормальній діяльності JKX в Україні, а також завдають шкоди інвестиційному клімату країни в цілому”, – заявив Рід.

У коментарі зазначається, що ці обшуки є частиною розслідування, про яке компанія повідомляла ще в середині червня минулого року.

JKX підкреслює, що вона повністю співпрацює зі слідством, тому вважає такі обшуки невиправданими.

Як повідомлялося, в середині червня 2016 року JKX повідомила про проведення поліцією обшуків в офісі ПГНК і помешканнях двох топ-менеджерів, які були ініційовані прокуратурою і проведені в рамках провадження про недоплату податків.

Влітку минулого року компанія просила допомоги у посольств США і Великобританії через триваюче кримінальне розслідування української поліції, яка крім обшуків присилала їй все нові й нові інформаційні запити.

Нагадаємо, в лютому 2015 JKX Oil&Gas plc звернулася в Міжнародний арбітражний суд з позовом проти України.

Компанія стверджувала, що Полтавська газонафтова компанія, яка належить їй, починаючи з 2011 року виплачувала завищену рентну плату, і тепер вимагає виплатити їй компенсацію близько 180 млн доларів.

Як повідомлялося, JKX в січні-червні 2016 року скоротила збиток на 26,8% – до 10,1 млн доларів у порівнянні з аналогічним періодом 2015 року. Виручка компанії за перше півріччя впала на 20,3% – до 35,4 млн доларів.

Найбільшими акціонерами компанії є Eclairs Group Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова – 27,54% акцій, Glengary Overseas Limited Олександра Жукова – 11,45% акцій. Крім того, російська Proxima Capital Group володіє 19,92% акцій JKX.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

МВС створить спецкомісію по матюкам

10 березня 2017, 09:48

Замість протестів українцям пропонують референдум

9 березня 2017, 10:29

Акції Apple досягли нового історичного максимуму

15 лютого 2017, 08:01

Останні новини за сьогодні: