Новини / Бізнес / Amazon створить глобальну службу доставки, — ЗМІ
11 лютого 2016, 09:30
Розмір шрифта: А А А

Amazon створить глобальну службу доставки, — ЗМІ

Amazon створить глобальну службу доставки, - ЗМІ, Amazon, служба доставки, ритейлер
Amazon створить глобальну службу доставки, — ЗМІ

У зарубіжних ЗМІ з’явилася інформація, що Amazon тепер не просто експериментує з різними варіантами доставки товару, а збирається створити конкурента FedEx.

Проте, фінансовий директор компанії зазначив, що компанія не збиралася повністю відмовлятися від послуг своїх партнерів. Розширення власних можливостей доставки, в тому числі оренда літаків, викликана зростанням обсягів замовлень в різдвяний період.

Однак документи, які потрапили до редакції Bloomberg News, свідчать про куди більш масштабні плани рітейлера.

Амбітна стратегія рітейлера обіцяє не тільки перетворити FedEx і UPS в суперників Amazon. Але і конкурувати з Alibaba на глобальному ринку транскордонної торгівлі.

До 2020 року обсяг транскордонних покупок досягне $ 1 трлн. Міжнародні маркетплейси будуть обслуговувати 900 млн. покупців.

У планах Amazon зайняти істотну частку на цьому ринку. Уже в цьому році компанія запустить нове логістичне підприємство Global Supply Chain by Amazon, яке буде зосереджено не тільки на доставці, але і на обробці вантажів. Ця система повинна повністю змінити досвід пересилання посилок для торговців. Завдяки домовленостям Amazon, вони зможуть бронювати місця на вантажних літаках і судах в один клік, що не контактуючи з іншими службами доставки.

На першому етапі Amazon буде співпрацювати зі сторонніми перевізниками, щоб домогтися глобального поширення своїх посилок. Поступово нарощуючи потужності, компанія буде відмовлятися від посередників.

Крім доставки в Amazon розглядали можливість виведення на глобальний ринок фінансових сервісів – кредитування і обробки платежів, а також консультування продавців з податкових та митних питань.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

«Укрпошта» планує завести в Україну Amazon

28 березня 2017, 09:11

Посилка з парашутом: Amazon запатентував новий спосіб доставки

16 лютого 2017, 08:32

Останні новини за сьогодні: