Новини / Бізнес / Українці стали частіше відвідувати торгові центри
31 січня 2017, 10:19
Розмір шрифта: А А А

Українці стали частіше відвідувати торгові центри

Українці стали частіше відвідувати торгові центри, Торговий центр, українці, орендна площа
Українці стали частіше відвідувати торгові центри

У грудні 2016 року порівняно з листопадом відвідуваність торгових центрів Києва збільшилася в середньому на 6,7% і склала 842 особи на 1000 кв. м. орендної площі. Про це свідчать дані аналітичної компанії Українська торгова гільдія (UTG).

Разом з тим відвідуваність регіональних торгових центрів в грудні 2016 року зросла на 20,6% — до 826 чол. на 1000 кв.м. орендної площі. Що ж стосується окружних торгових центрів, то тут також спостерігалося зростання кількості відвідувачів на 3,3% — до 847 чол. на 1000 кв. м.

Керівник департаменту консалтингу UTG Віктор Оборський відзначив, що «в минулому місяці рівень вакантності торговельних площ, без урахування недавно відкритих ЦУМу і ТРЦ Lavina Mall, знизився і склав 5%».

Він також акцентував увагу на тому, що за станом на кінець грудня 2016 року середня орендна ставка для приміщень галереї моди площею від 100 до 200 кв.м. склала $ 33/1 кв.м. без урахування ПДВ і експлуатаційних витрат.

Як повідомлялося раніше, урочисте відкриття ЦУМу відбулося 3 грудня. ЦУМ працює в форматі справжнього європейського магазину з відкритим простором для модних брендів і відвідувачів, а також відкритою терасою над серцем міста.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: