Новини / Бізнес / Trade-in стане альтернативою іпотеки
6 лютого 2017, 08:51
Розмір шрифта: А А А

Trade-in стане альтернативою іпотеки

Trade-in стане альтернативою іпотеки, угода, ринок нерухомості, іпотека, trade-in
Trade-in стане альтернативою іпотеки

Чверть угод на ринку нерухомості — це угоди-ланцюжки. Такий високий відсоток може зробити їх, і зокрема операції з обміну старого житла на нове або trade-in — гідною альтернативою іпотечного кредитування. Як повідомляє прес-служба компанії ARPA Real Estate, в минулому році trade-in програми були анонсовані в 20-ти новобудовах Києва. Також вони мають досить велику популярність в передмісті. А головними обмеженнями широкомасштабного запуску подібних програм є відсутність у девелоперів або компаній досвіду роботи на вторинному ринку.

Керуючий директор ARPA Real Estate Михайло Артюхов зазначає: «Рівень угод на ринку нерухомості за останні три роки не досягає 10 тисяч в рік, що в 3-5 разів менше потенціалу ринку житла столиці. При цьому, активність зберігається за рахунок так званого органічного попиту, коли житло купується покупцями для себе, і переважно в форматі угод-ланцюжків».

Сьогодні цілком реально без доплати обміняти 2-кімнатну квартиру площею 60-70 кв. м в хорошому районі столиці на будинок за містом в 200 кв. м, та ще й з ділянкою землі.

«Зовсім недавно trade-in програми ми оцінювали як хороший маркетинговий хід для залучення покупців. Однак, відсутність іпотечного кредитування і низький платоспроможний попит роблять їх, особливим для покупців середнього і низького цінового сегмента, єдиною альтернативою поліпшити або взагалі вирішити свої житлові питання», — упевнений експерт.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: