Новини / Бізнес / «Укрпошта» стане тісніше працювати з інтернет-магазинами
12 листопада 2012, 17:43
Розмір шрифта: А А А

«Укрпошта» стане тісніше працювати з інтернет-магазинами

«Укрпошта» стане тісніше працювати з інтернет-магазинами, доступ в інтернет, мобільний зв’язок, Укрпошта, інтернет-магазин, посилки
«Укрпошта» стане тісніше працювати з інтернет-магазинами

Повсюдне використання широкосмугового доступу в Інтернет і мобільного зв‘язку серйозно «підкосило» діяльність державного підприємства «Укрпошта». Обсягипаперової кореспонденції, яка відсилається, знизилися в десятки разів, а така популярна колись послуга як телеграма сьогодні виявилася практично зовсім не затребуваною. Єдиний сегмент, де все ще актуальні «старі» методи роботи — фізична доставка посилок і бандеролей. Завдяки широкій експансії інтернет-торгівлі цей сегмент активно росте, більше того, досвід західних країн свідчить про те, що ця послуга в перспективі буде ще більш затребувана.

Зі зміною керівництва «Укрпошта» стала більше приділяти уваги роботі з інтернет-магазинами, позначивши його як один зі стратегічних напрямків розвитку. Як зазначила директор «Укрпошта» Оксана Плотнікова:

«Участь Укрпошти в конференції для інтернет-магазинів — це сигнал про те, що нам цікавий ринок, і ми вже сьогодні готові надавати послуги кур’єрської доставки як пунктах самовивозу, так і«до дверей»в найдальші українські регіони, куди не поїде жодна інша служба».

«За останні кілька місяців підприємство уклало договори на обслуговування з 100 онлайн-майданчиками, в тому числі — регіональними. Крім того, був сформований департамент взаємодії з корпоративними клієнтами. Зараз до кожного клієнта прикріплюється менеджер, раніше такого не було», повідомив представник«Укрпошти»в інтерв‘ю«AIN». Також, розглядається можливість суборенди приміщень для онлайн-магазинів у відділеннях «Укрпошти».

Нагадаємо, що на сьогодні по всій Україні налічується майже 14 тис. відділень поштового зв’язку Укрпошти, з них 9374 — у сільській місцевості.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Без Apple, Lego і Nokia: Українська митниця перестала пропускати посилки більш ніж тисячі торгових марок

31 травня 2017, 10:44

Останні новини за сьогодні: