Новини / Бізнес / Приватбанк знизив вартість кредитів для бізнесу
4 травня 2017, 13:19
Розмір шрифта: А А А

Приватбанк знизив вартість кредитів для бізнесу

Приватбанк знизив вартість кредитів для бізнесу, Приватбанк, Кредитні ставки, бізнес
Приватбанк знизив вартість кредитів для бізнесу

Найбільший український банк оголосив про зниження ставок за кредитами для підприємців у середньому на 1%.

З 4 травня 2017 року Приватбанк зменшив кредитні ставки для бізнесу в середньому на 1%. Про це сьогодні повідомила прес-служба компанії.

Для позичальників вартість залучених у Приватбанку ресурсів кредитних ліній, кредитної лінії Агросезон, а також програм лізингу сільгосптехніки, обладнання, комерційного транспорту та спецтехніки становитиме 21% річних.

Від сьогодні Приватбанк також знизив ставки за строковими й поточними депозитами юридичних осіб та підприємців у середньому на 0,5% річних. Максимальна ставка за гривневими депозитами юросіб обмежиться 15,5% річних. Прибутковість поточного депозиту в разі розміщення на 15 днів становитиме 11% річних, а базова ставка розміщення коштів за програмою Тижневий плюс – 7% річних.

«Зниження ставки рефінансування Нацбанку та тенденції здешевлення ресурсів на ринку дозволяють нам зробити програми кредитування для клієнтів більш доступними», — пояснив зміни перший заступник голови правління ПриватБанку Олег Сергєєв.

До кінця 2017 року банк планує спрямувати на підтримку бізнесу понад 10 млрд грн. За даними прес-служби, на сьогодні Приватбанк видав вітчизняним підприємцям понад 10 тис. позик на розвиток власної справи.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: