Новини / Бізнес / Будівельна компанія «Столиця» виставлена на продаж
21 лютого 2009, 08:37
Розмір шрифта: А А А

Будівельна компанія «Столиця» виставлена на продаж

Будівельна компанія «Столиця» виставлена на продаж, будівельна компанія Столиця, Олексій Зеркалов, Драгон Капітал, Юрій Бойко
Будівельна компанія «Столиця» виставлена на продаж

Власники інвестиційний-будівельної компанії «Столиця» шукають покупця. Влітку минулого року її вартість оцінювалася експертами в 700 млн доларів, тоді як зараз її пропонують за 70.

 

Фахівці констатують, що в умовах кризи деякі компанії не справляються з кредиторськими заборгованостями. «Немає нічого дивовижного, що зараз більшість будівельних компаній намагаються продатися. Багато хто з них має значні заборгованості по кредитах перед банками, які вони не зможуть обслуговувати», — відзначив радник інвестиційний-банківського департаменту компанії «Драгон Капітал» Олексій Зеркалов.

На думку директора КУА «ТЕКТ» Юрія Бойко, сьогодні найпривабливіший актив у минулому може стати зайвим вантажем. «Навіть за недобудований заморожений об‘єкт нерухомості необхідно платити експлуатаційні витрати (податки, оренду землі, послуги з охорони) — і все це без перспективи, що об’єкт почне приносити дохід найближчим часом», — пояснив Ю. Бойко.

ІБК «Столиця» за шість років існування побудувала чотири житлових дома в Дарницькому районі Києва. Також у стадії будівництва знаходяться ще дев‘ять об’єктів. Зокрема, багатофункціональний 43-поверховий комплекс в стилі hi-tech біля Центрального вокзалу столиці, пише «Діло».

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Київ у найближчі 20 років планує розбудовувати правий берег

26 лютого, 09:14

МОЗ змінив норми електромагнітних випромінювань для впровадження 4G

22 травня 2017, 19:15

Останні новини за сьогодні: