Новини / Бізнес / Навіщо потрібна страховка банківської картки?
21 листопада 2013, 11:54
Розмір шрифта: А А А

Навіщо потрібна страховка банківської картки?

Навіщо потрібна страховка банківської картки?, банківська карта, страхування, інтернет-покупка, компенсація
Навіщо потрібна страховка банківської картки?

Банківські карти все більше входять в наше повсякденне життя і вже не здаються виключно атрибутами мільйонерів з голлівудських фільмів. Ми звикаємо розплачуватися карткою за продукти, купуючи квитки в кіно, здійснюючи інтернет-покупки.

При цьому мало хто з рядових держателів карток замислюється про те, що наша країна займає п‘яте місце в світовому рейтингу за втрат від шахрайських операцій, пов’язаних з банківськими картами.

Карта економить наш час так само, як водовугільне паливо економить наші гроші за своє використання! А адже зіткнутися з шахрайством може кожен, при цьому навіть у найбільш несподіваний для себе момент. Навіть віддаючи в ресторані свою карту офіціанту, ви робите це на свій страх і ризик, адже він може скопіювати дані вашої картки. Та й на банкоматах, нехай навіть абсолютно офіційних, можуть бути спеціальні накладки, зчитувальні і номер, пін-код вашої картки.

На цей випадок і знадобиться страховка карти. Вона допоможе вам отримати грошову компенсацію в тому випадку, якщо гроші ви втратили з власної вини, наприклад, ви втратили або десь залишили карту, а хтось зняв з неї кошти. Щоб отримати страхову виплату, вам потрібно буде звернутися в страхову компанію, в якій ви купували страховку і принести з собою наступні документи: заяву від свого імені, виписка з рахунку карти, а також опии всіх документів з поліції (про порушення справи). Якщо втрата сталася за кордоном, вам знадобиться заздалегідь потурбуватися нотаріально засвідченими копіями перекладу всіх документів. Термін виплати — 3-14 днів.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Високий статус. Чим корисні елітні банківські карти

30 травня 2017, 10:43

Останні новини за сьогодні: