Новини / Бізнес / В Україні стрімко зростає споживання товарів для здорового способу життя
3 квітня 2015, 12:26
Розмір шрифта: А А А

В Україні стрімко зростає споживання товарів для здорового способу життя

В Україні стрімко зростає споживання товарів для здорового способу життя, Українська асоціація прямих продажів, Томаш Мурас, товари, здоровий спосіб життя, дієтичні добавки
В Україні стрімко зростає споживання товарів для здорового способу життя

Про це на прес-конференції заявив Голова Ради директорів Української асоціації прямих продажів (УАПП) Томаш Мурас. Згідно з даними УАПП, зростання продажу товарів «для здоров‘я» (товари для здорового способу життя, такі як дієтичні добавки, продукти харчування та напої для здорового способу життя, спортивне харчування) виріс на 14,7% в 2014 р. порівняно з попереднім роком. Це пов’язано з тим, що українці намагаються покращувати якість життя і активніше підтримують здоровий спосіб життя.
Пан Мурас також зазначив, що компанії прямих продажів активно стримували зростання цін на свою продукцію, незважаючи на девальвацію української гривні та високу інфляцію. При цьому майже всі компанії є стовідсотковими імпортерами продукції. Завдяки стримування цін, компаніям вдалося встановити високу конкурентоспроможність по відношенню до роздрібними мережами, де часто ціни рослы прямо пропорційно зростанню курсу валюти.

В асоціації прямих продажів також відзначили, що обсяг ринку прямих продажів в2014 р. склав 4 млрд грн. без ПДВ. Сума сплачених податків компаніями даного сектору в минулому році склала 900 млн грн, обсяг соціальних інвестицій — 1,9 млн. грн.

В Україні серед всіх товарних категорій, які продаються через канал прямих продажів, найбільшим попитом користуються косметична продукція і засоби особистої гігієни — декоративна косметика, засоби по догляду за волоссям, шкірою, ротовою порожниною, парфумерія. За результатами 2014 року ця продукція склала близько 2/3 ринку прямих продажів.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Алкоголь відстежуватиметься он-лайн

5 травня 2017, 08:50

Останні новини за сьогодні: