Новини / Бізнес / Будівництво міфічного мосту через Керченську протоку оцінили у $3 млрд
21 листопада 2013, 11:22
Розмір шрифта: А А А

Будівництво міфічного мосту через Керченську протоку оцінили у $3 млрд

Будівництво міфічного мосту через Керченську протоку оцінили у $3 млрд, Будівництво моста, Керченська протока, Ціна, Руслан Середа
Будівництво міфічного мосту через Керченську протоку оцінили у $3 млрд

Вартість реалізації проекту будівництва мосту між Україною і Росією через Керченську протоку складе від $2,5 млрд до $3 млрд, пише газета «Капітал».

Таку оцінку озвучив виконавчий секретар ділової ради при російському національному комітеті по Чорноморському економічному співробітництву Руслан Середа.

Передбачається, що витрати будуть розділені порівну між країнами, але гроші дадуть не бюджетів, а приватні інвестори, яких ще належить знайти. Поки оплату інженерних вишукувань і підготовку ТЕО вартістю близько 500 млн рублів (близько $15 млн) на себе готовий взяти Зовнішекономбанк.

За словами Середи, при надійному фінансуванні міст можна побудувати за 4-5 років.

Спочатку базова домовленість про будівництво Керченського мосту була досягнута в квітні 2010 року між президентами Віктором Януковичем і Дмитром Медведєвим у рамках так званих харківських угод щодо перебування Чорноморського флоту РФ на території України. Планувалося, що транспортний перехід буде готовий до Олімпіади в Сочі 2014 року.

Але остання зустріч робочої групи з цього проекту відбулася у вересні 2011 року, після чого переговори були заморожені на два роки. Вони відновляться в цю п'ятницю в Москві, куди вирушає українська урядова делегація.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: