Новини / Бізнес / Subaru відкликає десятки тисяч автомобілів через ризик втрати рульового управління
17 травня 2016, 08:37
Розмір шрифта: А А А

Subaru відкликає десятки тисяч автомобілів через ризик втрати рульового управління

Subaru відкликає десятки тисяч автомобілів через ризик втрати рульового управління, Subaru, Відкликання, автомобілі, рульове управління
Subaru відкликає десятки тисяч автомобілів через ризик втрати рульового управління

Компанія Subaru змушена оголосити про відкликання приблизно 52 000 автомобілів через досить серйозні проблеми, пов’язані з рульовим управлінням.Повідомляється, що дефект виявлений в середньорозмірних седанах Legacy і універсалах підвищеної прохідності Outback модельного ряду 2016 і 2017 рр. Частина проблемних автомобілів вже продані, а інші знаходяться у дилерів.

Дефект виявлений в рульовій колонці. Через порушення процесу складання існує ймовірність втрати контролю над машиною під час руху: іншими словами, обертання керма не дасть очікуваного зміни кута повороту коліс. Зрозуміло, що це може обернутися серйозною дорожньо-транспортною пригодою, яка потягне за собою травми і навіть загибель людей.

Про аварії, причиною яких могла послужити описана проблема, нічого не повідомляється. Проте наголошується, що Subaru настійно порекомендує власникам дефектних транспортних засобів припинити їх експлуатацію до усунення недоробок.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: