Новини / Бізнес / Таврія наростила виробництво коньяків
22 травня 2009, 08:42
Розмір шрифта: А А А

Таврія наростила виробництво коньяків

Таврія наростила виробництво коньяків, таврія, коньяк, виноробство
Таврія наростила виробництво коньяків

За підсумками 4-х місяців 2009 р. АПФ «Таврія» провела 1,65 млн літрів коньяків під ТМ «Таврія», ТМ «Георгіївський» і ТМ «ALEXX». Таким чином, зростання виробництва на АПФ «Таврія» за квітень 2009 р. склав 6%, що на 34 тис. літрів більше, ніж в квітні 2008 р. Про це інформує «ЛІГАБізнесІнформ» услід за повідомленням прес-служби Першого Національного Виноробницького Холдингу (ПНВХ).

Разом з тим за звітний період було продано 1,43 млн. літрів коньяків, проведених на АПФ «Таврія».

Позначимо також, падіння виробництва коньяку в цілому в Україні за 4 місяці 2009 р. склало 22,9%. Проте ситуація продовжує вирівнюватися, повідомляють в ПНВХ. Так, за квітень цей показник склав всього 4%.

 

Як відомо, в лінійку коньяків ТМ «Таврія» входять: «3 зірочки», «5 зірочок» «Каховський», «Борисфен», «Таврія», «Оріана», «Каховка», «Аськанія», «Дніпро», «Херсон», «Імперіал» – ординарні, марочні і колекційні коньяки.

Нагадаємо, Перший Національний Виноробницький Холдинг входить до складу корпорації «Логос» (м. Дніпропетровськ). Як структура, що управляє, Перший Національний Виноробницький Холдинг об'єднує таких українських виробників: ТОВ «Інкерманський завод марочних вин» (м. Севастополь, АР Крим), АПФ «Таврія» (р. Нова Каховка, Херсонська область), а також первинні бази виноробства: ТОВ «Качинский+» (АР Крим, Севастопольська зона виноробства) і ЗАСО «Чорноморець» (АР Крим, район Бахчисараю), радгосп-завод ім. Поліни Осипенко. Загальна площа виноградників Холдингу — більше 4000 га.

ПНВХ є власником таких торгових марок як INKERMAN — сухі марочні вина, «Таврія» – ординарні, марочні і колекційні коньяки, «Георгіївський», ALeXX – перший креатівний коньяк в стилі fusion. З 2005 року ПНВХ є ексклюзивним постачальником продукції Remy Cointreau в Україні (коньяки Remy Martin, лікери Cointreau, бренді Metaxa, шампанське Piper-Heidsieck).

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Заради ЄС українцям доведеться забути про коньяк

8 лютого 2016, 09:47

Імпортер коньяків «Арпі» і «Тетроні» йде з України

23 квітня 2014, 09:43

Перехід Криму до Росії загрожує виноробам піврічним простоєм і банкрутством

14 березня 2014, 16:04

Фахівці протестували найпопулярніші українські коньяки

31 січня 2014, 19:49

Останні новини за сьогодні: