Новини / Бізнес / ITC купує львівського TDMA-оператора Українська хвиля
15 жовтня 2007, 08:46
Розмір шрифта: А А А

ITC купує львівського TDMA-оператора Українська хвиля

ITC купує львівського TDMA-оператора Українська хвиля, ITC, переговори, покупка, Українська хвиля
ITC купує львівського TDMA-оператора Українська хвиля

Як стало відомо, другий по числу абонентів CDMA-оператор ITC веде переговори про покупку львівського оператора Українська хвиля, що використовує застарілу технологію зв‘язку TDMA.

Українська хвиля (ТМ DGTel) заснована в 1996 році, надає послуги стільникового зв’язку із застарілою технологією TDMA в Львові і області. Має ліцензію на послуги зв'язку в Тернопільській, Івано-Франківській, Волинській і Рівненській областях. За даними iKS-Consulting, компанія обслуговує близько 13 тис. абонентів. Виручка за 2006 рік склала порядка $1 млн., пише газета Комерсант.

По оцінках аналітика Concorde Capital Олександра Паращия, ринкова вартість Української хвилі – порядка $5 млн. Для CDMA-операторів справедливою вважається вартість в три річні виручки. З урахуванням премії за ліцензію ціна може досягати $5 млн, — вважає пан Паращий.

На думку учасників ринку, ITC розраховує на те, що діапазон 800 мгц буде збережений для розвитку стандарту CDMA. Вже минулого року Україна почала захищати своїх операторів і домовилася з суміжними державами про невикористання ними трьох радіоканалів для цифрового телебачення, щоб не заважати українським CDMA-операторам, — нагадав президент Асоціації операторів CDMA України Віктор Фролов.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: