Новини / Бізнес / Рейтинг найбільш ефективної телереклами в США
10 квітня 2011, 08:15
Розмір шрифта: А А А

Рейтинг найбільш ефективної телереклами в США

Рейтинг найбільш ефективної телереклами в США, рекламний ролик, США, телереклама, Snickers, Pug Attack, Ефективність
Рейтинг найбільш ефективної телереклами в США

Рекламний ролик нового батончика Snickers з арахісовим маслом зайняв перше місце в рейтингу найефективнішої американської телереклами першого кварталу 2011 року, складеному маркетингово-аналітичною компанією Ace Metrix. Про це повідомляє видання Marketing Daily. 4 з 10 рядків рейтингу зайняла реклама різної продукції компанії Mars.

Ролик Snickers показує пародійну клієнтську фокус-групу з акул. Акули вибирають, кого вони вважали б за краще з'їсти — жінку або чоловіка. Свій вибір хижаки зупиняють на чоловікові, бо за кілька хвилин до купання він підкріпився новим батончиком Snickers з арахісовим маслом. На відміну від чоловіка, жінка перекусила звичайним арахісовим маслом.

Друге місце дісталося рекламному ролику «Pug Attack» («Атака мопса») чіпсів Doritos. У ролику молодик приманює мопса чіпсами із-за скляних дверей. З розбігу маленький мопс вибиває двері.

Третє місце зайняв ролик M & M's «Red Can't Say He Loves Her» («Червоний не може сказати, що любить її»), в якому червоний М не може зізнатися дівчині в коханні. M & M's з'явилися в рейтингу тричі — 9 місце їм забезпечив ролик«You Are What You Eat «(» Ти — те, що ти їси» ) з актором Патріком Уорбартоном (Patrick Warburton), який перетворюється на помаранчевого М. 10 місце зайняв ролик «It's Them or Gary» («Вони або Гері») з M & M 's в ролі заручників.

Ефективність реклами оцінювалася за шкалою від 0 до 950. Критеріями для оцінки послужили показники переконливості і «глядабельний» (watchability). Ролик-переможець набрав по цій шкалі 668 балів.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

З грошима США для України виникла плутанина

5 травня 2017, 08:55

У США ввели грін-карти нового зразка

2 травня 2017, 11:52

Останні новини за сьогодні: