Новини / Бізнес / При виборі автомобіля тільки 13% українців покладаються на відгуки в інтернеті
25 липня 2013, 15:51
Розмір шрифта: А А А

При виборі автомобіля тільки 13% українців покладаються на відгуки в інтернеті

При виборі автомобіля тільки 13% українців покладаються на відгуки в інтернеті, купівля автомобіля, відгуки, інформація, консультант, Cisco
При виборі автомобіля тільки 13% українців покладаються на відгуки в інтернеті

При купівлі автомобіля українці схильні більше довіряти відгукам друзів і професійних консультантів, ніж інформації з інтернету. Про це свідчать результати дослідження компанії «Український автомобільний асистанс» (UMCA) для видання Companion Online. Тільки 13% українців грунтуються у виборі авто на відгуках, які їм вдається знайти в мережі. Для порівняння, згідно з результатами дослідження компанії Cisco, в розвинених країнах світу інформацію про авто в інтернеті шукають 83% автолюбителів, і тільки 17% вважають за краще вирушати на оффлайн-розвідку.

Також наголошується, що 61% покупців шукають інформацію про автомобіль на сайті виробника, 78% довіряють інформації, отриманої в мережі. Таким чином, можна зробити висновок, що у світі досвід вибору та придбання особистого транспортного засобу все більше переходить в цифровий вимір, між тим як в Україні автолюбителі все ще не схильні довіряти "незнайомцям з інтернету». При виборі автомобіля тільки 13% українців покладаються на відгуки в інтернеті

Опитування UMCA здійснювався за допомогою телефонного контакту з клієнтами компанії, яка обслуговує автомобілістів в Україні. У ході дослідження було опитано 310 осіб.

При виборі автомобіля тільки 13% українців покладаються на відгуки в інтернеті

Дослідження Cisco проводилося в січні-березні 2013 року. У рамках дослідження було опитано 1 511 автовласників трьох вікових груп (18-29, 30-49 і старше 50 років) в Бразилії, Великобританії, Німеччини, Індії, Канаді, Китаї, Росії, США, Франції та Японії.

Нагадаємо, однорічна дитина, граючи зі смартфоном батька, випадково купила на eBay машину. Сім'я довго сумнівалася, перш ніж вирішити залишити покупку собі. Втім, автомобіль був у неробочому стані і обійшовся їм всього в $ 225.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Палиця для інтернету: чи зможе поліція закривати сайти

29 травня 2017, 10:14

Приватбанк включив лічильник для тих, у кого є рахунок в банку!

30 березня 2017, 12:38

Експерти очікують збільшення кількості хакерських атак в 2017 році

22 лютого 2017, 08:41

IT-стратегії українських компаній у найближчі 3 року будуть визначати кібербезпека, мобільність і зростання трафіку

21 грудня 2016, 18:32

Останні новини за сьогодні: