Новини / Бізнес / Фаворит у нерухомості — торгівельна
27 квітня 2011, 09:14
Розмір шрифта: А А А

Фаворит у нерухомості — торгівельна

Фаворит у нерухомості - торгівельна, торговельна нерухомість, Віталій Бойко, рентабельність, криза, торгова ставка
Фаворит у нерухомості — торгівельна

Ринок торговельної нерухомості не тільки вистояв кризу, але на сьогоднішній день нарощує темпи розвитку та рентабельності. Про це розповів у коментарі телеканалу UBR генеральний директор компанії «Українська торговельна гільдія» Віталій Бойко.

«Хорошим індикатором відновлення інтересу до того чи іншого виду нерухомості є початок роботи над новими проектами. Ми можемо констатувати, що на сьогоднішній день існує справжній сплеск до консалтингових робіт, а це саме перша стадія розвитку нового проекту. Про комерційну нерухомість говорити передчасно, в основному це пов‘язано з торговою нерухомістю. Саме торговельна нерухомість пов’язана з внутрішнім споживчим ринком, і саме вона є пріоритетним видом нерухомості в Україні і більш дохідним», — відзначає В. Бойко.

За його словами, історія сучасної української нерухомості це підтверджує. Починаючи з 2001 року і до сьогодні саме торговельна нерухомість приносила максимальний дохід, швидкий темп повернення інвестицій. І що найголовніше, зберегла позитивну динаміку і показники і в період кризи.

«Тому сьогодні для компаній, які мають вільні грошові ресурси і думають про подальший розвиток та диверсифікації свого бізнесу, стоїть питання в який напрям вкладати. Чому б не в торговельну нерухомість, якщо вона приносить дохід. І навіть у період кризи цей дохід був вищим за основні напрямки промисловості та індустрії», — говорить В. Бойко.

«Сьогодні орендні ставки в Києві не зовсім відновилися до докризового рівня, але істотно перевищують рівень 2009 і, відповідно, 2010 років. Якщо вчора середня торговельна ставка становила 60 дол.за кв. м., то нині у найкращих торгових центрах міста, потрапити дешевше, ніж за 150 дол. кв. м середньостатистичного магазину, вже практично неможливо», — повідомив В. Бойко.

Як повідомлялося, на 2011 р. девелоперами заявлений введення в експлуатацію відразу 5 нових торгових центрів загальною орендною площею понад 160 тис. кв.м, що збільшить загальну пропозиція торгових площ на 20%. За результатами 2011 загальний обсяг вільних площ у київських ТЦ може скласти 115 тис. кв. м, повідомили в консалтинговій компанії Knight Frank LLC Ukraine.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Адміністрація Трампа відновить переговори про врегулювання кризи в Україні

29 травня 2017, 14:00

Кожен п'ятий у світі мобільний телефон — кнопковий

27 лютого 2017, 10:36

Українці переходять на секонд: топ-10 товарів б/у

23 січня 2017, 15:40

НБУ змусили написати план із порятунку і націоналізації «ПриватБанку»

19 вересня 2016, 19:16

Останні новини за сьогодні: