Новини / Бізнес / Прибуток найбільшого світового виробника товарів класу люкс збільшився на 29%
4 лютого 2011, 17:35
Розмір шрифта: А А А

Прибуток найбільшого світового виробника товарів класу люкс збільшився на 29%

Прибуток найбільшого світового виробника товарів класу люкс збільшився на 29%, LVMH Moet Hennessy Louis Vuitton SA, прибуток, виручка, товари класу люкс, предмети розкоші, продажі
Прибуток найбільшого світового виробника товарів класу люкс збільшився на 29%

Найбільший світовий виробник товарів класу люкс LVMH Moet Hennessy Louis Vuitton SA поліпшив фінансові показники за підсумками 2010 року.

Так, у звіті компанії говориться, що прибуток від триваючих операцій зріс на 29% — до 4,321 млн євро в порівнянні з 3,352 млн євро в 2009 році. Чистий прибуток без урахування частки міноритаріїв підскочив на 68%, досягнувши 3319 млн євро.

У свою чергу, виручка підвищилася на 19%, до 20,320 млрд євро з 17,053 млн євро, при цьому органічне зростання продажів (без урахування зміни курсів валют і купівлі/продажу бізнесу) дорівнювало 13%.

Як підкреслюється в повідомленні, вперше за історію компанії виручка перевищила позначку в 20 млрд євро, а прибуток — 4 млрд євро.

«2010 рік став роком прекрасного врожаю для LVMH. Якість нашої продукції, своєрідність наших брендів і талант нашої команди, підтримані відновленням економіки, дозволили нам знову збільшити частку на ринку у всьому світі. У 2011 році LVMH має намір продовжити зміцнення позиції глобального лідера у сфері високоякісної продукції», — Зазначив голова і головний виконавчий директор компанії Бернар Арно, слова якого наводяться в прес-релізі.

Згідно з даними звіту, найбільш значно в минулому році зросли продажі годинників і прикрас — на 29%, до 985 млн євро (органічне підвищення — 21%).

Виручка підрозділу LVMH, яке займається виробництвом одягу і сумок, збільшилася за рік на 20%, до 7581 млн євро, при цьому органічне зростання склало 13%.

При цьому продажі в сегменті алкогольних напоїв продемонстрували підвищення на 19% — до 3261 млн євро (органічне зростання — 13%). Всі марки шампанського, що випускаються компанією, показали сильне відновлення в минулому році (у цілому на 14%), зокрема, був відзначений істотний ріст продажів Dom Perignon і Krug. Коньяк Hennessy, на реалізацію якого не сильно вплинула навіть криза, продовжував демонструвати хороші показники (підвищення продажів на 10%), у тому числі швидке зростання продажів відбувалося на ринках emerging markets.

Також, в повідомленні говориться, що виторг у сегменті парфумерії та косметики у 2010 році збільшився на 12%, досягнувши 3076 млн євро (органічне зростання — 9%), зокрема, за рахунок збереження популярності таких марок як J'adore, Poison і Eau Sauvage.

По регіонах найбільш істотне зростання виручки, розраховане у місцевих валютах, було зафіксоване в Азії (без урахування Японії) — на 20% за рік. У США показник піднявся на 14%, в Європі — на 12%. У той же час виручка LVMH в Японії знизилася на 5%.

Крім цього, в повідомленні компанії говориться, що в 2008-2010 році котирування акцій компанії збільшилися на 49%, при тому що французький фондовий індекс CAC 40 за цей період втратив 32%.

Нагадаємо, за прогнозами експертів, темпи зростання продажів предметів розкоші в 2011 році сповільняться.

LVMH Moet Hennessy Louis Vuitton, підконтрольна французькому мільярдерові Бернару Арно, є найбільшим в світі виробником предметів розкоші, включно з аксесуарами (Louis Vuitton і Fendi), коньяк, шампанське (Moet & Chandon, Dom Perignon і Veuve Cliquot), годинники (TAG Heuer, Hublot, Zenith), ювелірні вироби (Chaumet, Fred), одяг (Givenchy, Loewe, Donna Karan, Marc Jacobs і т.д.), парфумерія і косметика (Christian Dior, Guerlain, Givenchy, Kenzo, мережа магазинів Sephora). Число магазинів компанії в світі перевищує 2,4 тис., кількість співробітників — 70 тис. осіб, 74% яких працюють за межами Франції.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Зростання продажів смартфонів з початку року становило 9,1%

3 червня 2017, 15:59

Названий самий продаваний смартфон 2017 року

11 травня 2017, 17:57

Банк Порошенко помітно наростив прибуток

5 травня 2017, 17:25

Останні новини за сьогодні: