Новини / Бізнес / Середньостатистичний користувач Інтернету витрачає 6 годин на день на соціальні мережі
28 квітня 2016, 07:45
Розмір шрифта: А А А

Середньостатистичний користувач Інтернету витрачає 6 годин на день на соціальні мережі

Середньостатистичний користувач Інтернету витрачає 6 годин на день на соціальні мережі, соціальні мережі, спілкування, круглий стіл, Iforum 2016
Середньостатистичний користувач Інтернету витрачає 6 годин на день на соціальні мережі

Соціальні мережі міцно увійшли в наше життя і заволоділи нашим часом. Вони виконують багато функцій: це і нові знайомства, і робота, і розваги, і відпочинок. Добре це чи погано? У цьому пробували розібратися учасники круглого столу, який пройшов в рамках iforum 2016. У круглому столі брали участь відомі діячі: руфер Григорій Мустанг, телеведуча Наталя Влащенко, актриса і модель Вася Фролова, депутат Сергій Гусовський і екс заступник головного прокурора України Давид Сакварелідзе.
Кожен з учасників коротко розповів про те, яку користь їм приносять соціальні мережі. Так, скажімо, Наталія Влащенко зізналася, що для неї спілкування в соціальних мережах — це перш за все робота. Саме за допомогою цього інструменту жінка знайомиться з цікавими людьми, шукає героїв для своїх програм і передплатників для журналу «Публічні люди», головним редактором якого вона є.
А руфер Мустанг повідав всім присутнім, що у його сторінки в соц.мережах близько 45 тис. передплатників, і секрет, на думку автора, в тому, що він виставляє ексклюзивний контент.
А, втім, всі учасники бесіди зійшлися на тому, що роль соціальних мереж набагато ширша, ніж багато хто з нас може собі уявити. Адже для того, щоб громадськість брала тебе адекватно, потрібно користуватися соц. мережами. Звичайно, деякі можуть посперечатися з цією тезою, але реалії залишаються такими, в більшості випадків саме завдяки впливу facebook або twitter сучасна людина визначає, що є добре, а що — погано.
Виходячи з цього, соціальні мережі стали безкоштовним і ефективним способом пропаганди. І не тільки пропаганди. Час показує, що завдяки соц. мереж твориться цілий пласт культури: створюються новини, пишеться література, знімаються фільми тощо.
Головною тезою цього круглого столу стало таке висловлювання: «Отрута в малих дозах — ліки, а у великих — смерть»

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Блокування російських соцмереж привела до різкого зростання Facebook в Україні

23 травня 2017, 08:44

Творці нової української соцмережі: Головне на старті — це довіра людей

23 травня 2017, 07:54

Гроші є. Гройсман хоче підвищити соцстандарти в Україні на 2 місяці раніше

17 травня 2017, 16:53

Мрія: як безкоштовно отримати квартиру в Україні

11 травня 2017, 10:56

Останні новини за сьогодні: