Новини / Бізнес / НБУ перегляне вимоги до відкритої валютної позиції банків
28 серпня 2014, 10:19
Розмір шрифта: А А А

НБУ перегляне вимоги до відкритої валютної позиції банків

НБУ перегляне вимоги до відкритої валютної позиції банків, відкрита валютна позиція, долар, цінні папери, стабілізація валютного курсу, Валерія Гонтарєва
НБУ перегляне вимоги до відкритої валютної позиції банків

Нацбанк України в рамках нових заходів зі стабілізації ситуації на валютному міжбанківському ринку, має намір переглянути вимоги до відкритої валютної позиції банків та обліку в ній індексованих до долара цінних паперів.
Про це йдеться в повідомленні регулятора в Facebook за підсумками зустрічі глави НБУ Валерії Гонтарєвої з керівниками великих банків.
«Банкіри відзначили, що їх курсові очікування перебувають на рівні 12,5-13 грн/$1, тому можна очікувати такого рівня курсу вже в найближчі дні», — сказано в повідомленні.

Крім того, згідно з повідомленням, Гонтарєва попередила банкірів про посилену роботу регулятора з протидії проведенню операцій недобросовісного характеру, зокрема транзакцій банків за фіктивними експортно-імпортними операціями.
Як повідомляв «Капітал», Нацбанк за підсумками торгів на міжбанківському валютному ринку 27 серпня послабив офіційний курс гривні майже на 25 копійок — до 13,890974 грн/долар.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Що буде з курсом долара в Україні до кінця року: прогноз аналітика

31 травня 2017, 10:57

Нацбанк заявив про скуповування долара і підняв його курс

19 травня 2017, 13:58

Останні новини за сьогодні: