Новини / Бізнес / З 4 мерів міст Данії Universal Music потребує оплати на 42 тисячі доларів за музичну пародію на Gangnam Style
6 червня 2013, 08:48
Розмір шрифта: А А А

З 4 мерів міст Данії Universal Music потребує оплати на 42 тисячі доларів за музичну пародію на Gangnam Style

З 4 мерів міст Данії Universal Music потребує оплати на 42 тисячі доларів за музичну пародію на Gangnam Style, Данія, мер міста, пародія, Universal Music
З 4 мерів міст Данії Universal Music потребує оплати на 42 тисячі доларів за музичну пародію на Gangnam Style

«Не все так добре в королівстві Датському», цю приказку тепер можна використовувати за прямим призначенням, так би мовити. У Данії, може, все непогано, але от про чотирьох мерів різних міст Данії цього не скажеш. Вони вирішили виконати пародію на Gangnam Style (виконує її південнокорейський репер Psy), з метою залучення уваги до проблем своїх регіонів. Але увагу на кліп звернула організація, яка ніяк не може допомогти Данії, зате, завдяки їй, проблеми тепер з'явилися у цих чотирьох чоловіків. Назва організації — Universal Music, і вона тепер вимагає відступних у розмірі 42 тисячі доларів, або, якщо мери відмовляться платити, буде порушено судовий процес за фактом порушення копірайту.

Що стосується горезвісного кліпу (оригінального), то він набрав вже понад півтора мільярдів (!) Переглядів, а репер PSY придбав 5,5 мільйона передплатників для свого каналу. Сказати, що ця людина — інтернет-сенсація, нічого не сказати. Звичайно, цінність його «продукції» обговорювати на Хабрі не варто.

Так от, чотири мери данських міст вирішили виконати пародію на кліп, і викласти це відео в Мережу. Чиновники сподівалися, що все це приверне увагу данців, та й мешканців інших країн, до проблем регіонів Данії (економічного характеру). Практично відразу після появи пародії в Мережі на кліп звернула увагу Universal Music. Представники цієї компанії зажадали у чиновників оплати в 42 тисячі доларів (з кожного по 10500 доларів), за «придбання ліцензії» на музику з оригінального кліпу, яка звучить в пародії. В іншому випадку протягом доби компанія обіцяла порушити судовий розгляд, підсумкова сума «ліцензійних відрахувань» по якому може бути набагато вище вихідних 42 тисяч доларів США.

На думку Universal Music, чиновники використовували популярний кліп / музику для того, щоб підвищити кількість передплатників на власних каналах YouTube, плюс до всього, підвищити свої шанси бути переобраними. Іншими словами, Universal Music звинувачує мерів у витягу вигоди (хай і не грошовій) з твору, захищеного авторським правом.

Зараз мери вже видалили початкове відео, прибрали нещасливу музику, і виклали відео знову. Без музики і з випадковими оплесками все це виглядає тепер трохи дивно.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Україну порівняли з Данією за ефективністю використання землі

17 вересня 2016, 19:17

На Київщині мер міста попався на великому хабарі

14 квітня 2016, 19:31

Останні новини за сьогодні: