Новини / Бізнес / Турецькі інвестори побудують в Одеській області другу потужну вітроелектростанцію
12 жовтня 2019, 08:23
Розмір шрифта: А А А

Турецькі інвестори побудують в Одеській області другу потужну вітроелектростанцію

Турецькі інвестори побудують в Одеській області другу потужну вітроелектростанцію, Турецька компанія, вітроелектростанція «Овід Норс»
Турецькі інвестори побудують в Одеській області другу потужну вітроелектростанцію

Турецька компанія «Гюріш Холдинг Анонім Ширкеті» побудує в Овідіопольському районі Одеської області другу вітроелектростанцію «Овід Норс» потужністю 66 МВт. Про це повідомили в прес-службі Одеської обласної державної адміністрації.

«Турецька компанія має намір розширити інвестиції в галузі альтернативної енергетики та реалізувати будівництво другої черги вітроелектростанції» Овід Норс «на території Овідіопольського селищної ради Овідіопольського району потужністю близько 66 МВт. Наша співпраця передбачає розвиток, розширення і зміцнення відносин в галузі альтернативної енергетики в Одеському регіоні», — заявила в.о. голови ОДА Світлана Шаталова, коментуючи підписання облдержадміністрацією меморандуму про співпрацю з ТОВ «Овід Норс» і турецькою компанією «Гюріш Холдинг Анонім Ширкеті».

У свою чергу представники компанії «Гюріш Холдинг Анонім Ширкеті» і ТОВ «Овід Норс» Мехмет Ямантюрк, які підписали спільний документ, заявили про готовність реалізувати на Одещині другу чергу підприємства з відновлюваної енергії.

Проект першої черги обійшовся компанії в більш ніж 40 мільйонів євро, а друга потужністю близько 66 МВт буде зведена за 100 мільйонів євро.

Запроваджена компанією «Гюріш Холдинг Анонім Ширкеті» в експлуатацію ВЕС «Овід Вінд» складається з 9 вітроенергетичних установок. Ця електростанція, генеруючи щорічно близько 108 млн кВт / год, зможе забезпечити електроенергією близько 33 тисяч домоволодінь області.

Відзначимо, що перша вітроелектростанція «Овід Норс» потужністю 32 МВт була введена в експлуатацію 22 вересня 2019 року.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Останні новини за сьогодні: