Новини / Бізнес / Турецький ритейлер LC Waikiki відкрив найбільший магазин в Україні
11 жовтня 2019, 11:51
Розмір шрифта: А А А

Турецький ритейлер LC Waikiki відкрив найбільший магазин в Україні

Турецький ритейлер LC Waikiki відкрив найбільший магазин в Україні, Турецький ритейлер LC Waikiki, магазин, турецька бренд, український ринок
Турецький ритейлер LC Waikiki відкрив найбільший магазин в Україні

Турецький ритейлер LC Waikiki відкрив двоповерховий магазин в Івано-Франківському торговому центрі «Велес», який буде найбільшим в українській мережі компанії: його загальна площа складе 1777 квадратних метрів, а торгова — 1415 квадратних метрів. Про це повідомили в Асоціації рітейлерів України.

Що стосується асортименту магазину, то крім стандартних відділів одягу для немовлят, дітей, чоловіків, жінок і вагітних, тут буде представлений ще й великий відділ товарів для дому LCW Home.

З відкриттям торговельної точки в Івано-Франківську, загальна кількість магазинів LC Waikiki в Україні зросте до 32-х об'єктів загальною площею понад 40 тисяч квадратних метрів.

Відзначимо, що турецька бренд LC Waikiki вийшов на український ринок в 2013 році і до 2023 року має намір відкрити в нашій країні до 60 магазинів. Поряд з офлайн-мережею, в Україні компанія розвиває і онлайн-магазин, запущений в кінці 2018 року.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: