Новини / Бізнес / Іран запропонував Україні участь у великому транспортному проекті
7 лютого 2017, 19:52
Розмір шрифта: А А А

Іран запропонував Україні участь у великому транспортному проекті

Іран запропонував Україні участь у великому транспортному проекті, Іран, міжнародний договір, Перська затока — Чорне море
Іран запропонував Україні участь у великому транспортному проекті

Міністерство транспорту та залізниці Ірану запропонував Україні приєднатися до міжнародного договору Перська затока — Чорне море.

Про це повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури.

За словами заступника міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції Віктора Довганя, дана ініціатива важлива для розвитку транспортного коридору Індія — Іран — Чорне море. Він підтримав залучення додаткового вантажопотоку на Транскаспійського маршруту.

Крім того делегацією Мінінфраструктури були проведені переговори з Міністерством шляхів і міського розвитку Ірану про співробітництво у сфері транспорту та розвитку вантажних перевезень.

Пріоритетом співробітництва з Україною розглядаються проекти будівництва залізниці на ділянках Керманшах — Малаер (164,5 км з укладанням колійної решітки з постановкою на баластний шар, 41 км станційних колій, 175,7 км збору та укладання безстикової колії замість інвентарних рейок, 138 комплектів стрілочних переводів на залізобетонних брусах), Рашт — Астара і Тебріз — Миянь.

Фахівці регіональної філії Придніпровська залізниця здійснили інспекційну перевірку на місці реалізації першого проекту, орієнтовна вартість якого складе $2,3 млн.

Згідно з укладеним у липні 2016 року меморандумом між Міністерством інфраструктури України і Міністерством шляхів і міського розвитку Ірану передбачається, що публічне акціонерне товариство Укрзалізниця може побудувати 1000 км залізничної інфраструктури Ірану.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: