Новини / Бізнес / Україна та Єгипет мають значний потенціал для розширення співпраці в агросекторі
15 січня 2016, 10:12
Розмір шрифта: А А А

Україна та Єгипет мають значний потенціал для розширення співпраці в агросекторі

 Україна та Єгипет мають значний потенціал для розширення співпраці в агросекторі, Єгипет, партнер, Олексій Павленко
Україна та Єгипет мають значний потенціал для розширення співпраці в агросекторі

«Україна високо цінує традиційно добрі взаємини з Єгиптом. Єгипет залишається для нас важливим і перспективним торговельно-економічним партнером», — зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час зустрічі з Міністром сільського господарства та рекультивації земель Арабської Республіки Єгипет Ісамом Османом Фаідом в рамках Глобального форуму з продовольства та сільського господарства у Берліні.
За словами Олексія Павленка, за 11 місяців 2015 року обсяг торгівлі сільськогосподарською продукцією між Україною та Єгиптом склав $941,9 млн. Зокрема, частка експорту дорівнює $908,2 млн, імпорту — $33,8 млн.
Найбільше Україна експортує до Єгипту зернових ($682 млн), олії ($74,5 млн), тютюну і виробів з нього ($62,3 млн) та насіння олійних культур ($32, 4 млн). Водночас головними позиціями імпорту є плоди, горіхи і цедра ($31 млн дол. США) та овочі, рослини і коренеплоди — ($0,5 млн).
Міністр також зауважив, що у 2015 році Україні вдалося розпочати експорт масла тваринного ($4,3 млн) до Єгипту. Крім того, за минулий рік у 8 разів збільшився експорт живих тварин ($13,4 млн) і майже удвічі — тютюну ($62,3 млн).
«Україна та Єгипет мають значний потенціал для розширення співпраці як у торговельній сфері, так і в галузі виробничої кооперації. Україна готова налагоджувати регулярні поставки сільськогосподарської продукції. Насамперед, ідеться про зернові, продукцію тваринництва, рослинну олію, кондитерські вироби та молочну продукцію. Для активізації двостороннього співробітництва сподіваємося у найближчій перспективі провести чергове засідання Міжурядової Спільної комісії з економічного та науково-технічного співробітництва між Україною та Арабською Республікою Єгипет», — наголосив Олексій Павленко. 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

МОЗ змінив норми електромагнітних випромінювань для впровадження 4G

22 травня 2017, 19:15

Турчинов вимагає, щоб усі держустанови перейшли на бухгалтерські програми українського виробництва

17 травня 2017, 19:08

Останні новини за сьогодні: