Новини / Бізнес / Україна обігнала США з розвитку електрокарів
20 березня 2017, 12:41
Розмір шрифта: А А А

Україна обігнала США з розвитку електрокарів

Україна обігнала США з розвитку електрокарів, електромобілі, світовий рейтинг, Україна
Україна обігнала США з розвитку електрокарів

Україна посіла високе п‘яте місце у світовому рейтингу за темпами розвитку електромобілів, випередивши такі країни, як США, Нідерланди та Японію. Швидше електричний транспорт розвивається лише в Ісландії, Швеції, Норвегії та Китаї, повідомляє найбільше незалежне видання про електротранспорт InsideEVs.com.

 Кожна країна в рейтингу отримувала певну кількість балів за кількома критеріями. Серед них — політична підтримка розвитку електромобілів, динаміка росту їхньої частки на ринку, темпи розвитку інфраструктури і так далі. Максимально можна було отримати 100 балів, проте лише дві країни змогли перетнути позначку в 50 балів – Норвегія і Китай. Україна набрала 39 пунктів.

Видання зазначає, що в Україні швидко зростає частка електрокарів в числі нових куплених автомобілів. У 2016 році вона зросла в п’ять разів і становила 4%, а кількість проданих за рік електромобілів перевищила 2500. При цьому більшість електромобілів старі. Вони потрапили в Україну після більш ніж дворічного використання в країнах Європи. Половина з них – Nissan Leaf.

«Мотивація цього «українського електромобільного дива» цілком зрозуміла: у протистоянні з нафтовою державою Росією в такій формі втілилося бажання втерти носа Великій Нафті (що я щиро поділяю)", – пише журналіст видання, підкреслюючи, що «Україна є глобальним прикладом для бідних непромислових країн».

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Яка частина українців готова шукати підробіток (дослідження)

3 червня 2017, 16:31

В Україні збільшується виробництво круп

2 червня 2017, 08:37

Останні новини за сьогодні: