Новини / Бізнес / Україна повністю обмежує пасажирське авіасполучення — Разумков
14 березня, 08:14
Розмір шрифта: А А А

Україна повністю обмежує пасажирське авіасполучення — Разумков

Україна повністю обмежує пасажирське авіасполучення - Разумков, пасажирське авіасполучення, повне обмеження авіа, пандемія коронавируса
Україна повністю обмежує пасажирське авіасполучення — Разумков

Україна повністю обмежує пасажирське авіасполучення з 17 березня 2020 року через спалах нового коронавируса. Про це заявив спікер Верховної Ради Дмитро Разумков в ефірі телеканалу Newsone.

«З 17 березня з 00:00 годин воно буде повністю обмежено … Пасажирське сполучення повністю, авіа. Якщо ми говоримо про суші і морському, в першу чергу про суші, то наші громадяни зможуть повертатися на територію нашої держави», — сказав він .

Голова ВРУ додав, що після 17 березня громадянам України доведеться повертатися на батьківщину автотранспортним шляхом. Обмеження попередньо введені на 2 тижні.

За його словами, дуже непроста зараз ситуація в світі з пандемією коронавируса.

«Але давайте будемо відвертими, в Україні зараз ситуація набагато краща, ніж за кордоном. Але ми повинні зробити все, щоб по максимуму убезпечити і Україну, і українців від глобальної загрози, з якою зіткнувся світ. Якщо ми говоримо про превентивні методи, які були вже задіяні, то сьогодні було засідання РНБО з цієї ситуації», — сказав Разумков.

Спікер додав, що РНБО підготував список превентивних заходів, які будуть реалізовані найближчим часом.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Останні новини за сьогодні: