Новини / Бізнес / Україна отримає $85 млн на реформу енергетики
20 лютого 2019, 08:17
Розмір шрифта: А А А

Україна отримає $85 млн на реформу енергетики

Україна отримає $85 млн на реформу енергетики, енергетичні реформи, лібералізація ринків енергії, енергетика України
Україна отримає $85 млн на реформу енергетики

У рамках проекту USAID Україна отримає на реформування енергетичного сектора $85 млн. Про це написала прес-служба фракції БПП з посиланням на і. о. глави комітету Верховної Ради по паливно-енергетичному комплексу Олександра Домбровского.

Депутат взяв участь в презентації проекту «Енергетична безпека», який впроваджується Агентством США по міжнародному розвитку (USAID — US Agency for International Development).

«У рамках проекту USAID виділяє $85 млн на реформування енергетичного сектора України. Йдеться про лібералізацію ринків енергії, збільшення об‘ємів видобутку власного газу і залучення інвестицій в поновлювану енергетику», — сказав Домбровский.

Він виразив вдячність американським партнерам — U.S. Embassy Kyiv Ukraine, USAID — US Agency for International Development, U.S. Department of Energy — за постійний діалог і підтримку енергетичних реформ.

Домбровский підкреслив, що цей проект — дуже важливий. «Оскільки реформування енергетичного сектора є одним з пріоритетів розвитку реального сектора економіки, а енергетична безпека — одним з основних чинників стабільності і конкурентоспроможності країни».

Нагадаємо, що починаючи з 1992 року внесок USAID у економічний і соціальний розвиток України склав біля $1, 9 млрд.

Як повідомлялося, Міністерство енергетики і вугільної промисловості України і керівництво проекту «Енергетична безпека» в вересні 2018 підписали Меморандум про взаєморозуміння по співпраці у рамках технічної допомоги, фінансований USAID.

Як пояснили в Міненерговугілля, термін реалізації проекту складає п’ять років. За цей час і планується притягнути вказані $ 85 млн.

Раніше USAID також обіцяла надати Україні додаткові $125 млн технічної допомоги «для Донбасу і тих навколишніх територій, які відчули на собі вплив російської агресії».

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Що врятувало енергетику України після втрати донецького вугілля

9 січня 2017, 13:31

Україна і ЄС назвали енергопріорітети-2017

20 грудня 2016, 18:50

В Київ прибудуть американські експерти для обговорення енергетичної реформи

19 вересня 2014, 09:18

Останні новини за сьогодні: