Новини / Бізнес / Україна витратила на борги $4,2 млрд
29 липня 2015, 19:37
Розмір шрифта: А А А

Україна витратила на борги $4,2 млрд

Україна витратила на борги $4,2 млрд, Міністерство фінансів України, боргові зобов’язання, іноземна валюта, єврооблігації
Україна витратила на борги $4,2 млрд

Міністерство фінансів України з початку року по кінець липня сплатило бюджетні платежі за борговими зобов’язаннями в іноземній валюті на $4,2 млрд.

Про це повідомляє прес-служба Мінфіну.

Бюджетні надходження від міжнародних фінансових організацій та урядів держав-партнерів за цей період склали $4,7 млрд, у тому числі:

 — $2,6 млрд від Міжнародного валютного фонду (МВФ);
 — 850 млн євро від Європейської комісії;
 — $1 млрд від розміщення євробондів під гарантії уряду США;
 — 200 млн канадських доларів від уряду Канади.

Нагадаємо, як повідомляв раніше прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, зовнішній борг України скоротився до $68 млрд. За його словами, іноземні кредити МВФ на допомогу Україні “йдуть для того, щоб вирішити фінансові проблеми і щоб Україна не повторила грецький сценарій”.

Як повідомлялося, 23 серпня Україна чекає виплата $60 млн процентного доходу за єврооблігаціями на $1,5 млрд із погашенням в 2021 році.

Разом з тим, за словами аналітиків Moody’s, реальна загроза введення мораторію на виплату частини зовнішніх боргів настане у вересні, коли МВФ та інші міжнародні кредитори будуть вимагати від уряду України конкретної угоди з приватними кредиторами, відзначають аналітики.

“Ми очікуємо, що Україна утримається від погашення 23 вересня єврооблігацій на $500 млн, емітованих в 2010 році, якщо уряду України до завершення чергового квартального перегляду програми співпраці з МВФ не вдасться досягти угоди з приватними кредиторами”, – повідомили в Moody’s.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Опитування показало, чи хочуть іноземці їхати в Україну після Євробачення

28 травня 2017, 13:25

Під українські держбанки хочуть створити спеціальну компанію

25 травня 2017, 08:36

Останні новини за сьогодні: