Новини / Бізнес / Україна розраховує отримати від ЄС фінальний звіт про якість молока в червні-липні 2015 р
24 січня 2015, 08:42
Розмір шрифта: А А А

Україна розраховує отримати від ЄС фінальний звіт про якість молока в червні-липні 2015 р

Україна розраховує отримати від ЄС фінальний звіт про якість молока в червні-липні 2015 р, Міністерство аграрної політики України, Європейський Союз, звіт, якість молока, Владислава Рутицька
Україна розраховує отримати від ЄС фінальний звіт про якість молока в червні-липні 2015 р

Міністерство аграрної політики України розраховує отримати від Європейського союзу фінальний звіт щодо якості молока в червні-липні 2015 р. Про це під час прес-конференції повідомила заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції україни Владислава Рутицька.

“Щодо ситуації, яка є зараз у відношенні молока… Ви знаєте, що в минулому році проходила комісія, яка подавала звіт, який на сьогоднішній момент розглядається і затверджується на рівні Євросоюзу. Ми очікуємо і зараз дуже ретельно придивляємося до цього процесу, щоб звіт був закінчений. Бажано для нас, щоб це було приблизно в червні-липні«, — сказала вона.

“Це дасть можливість тим підприємствам, які якісно пройшли перевірку, гарантують якість наших продуктів і які отримають позитивний результат згідно з цим звітом, виходити на ринки країн ЄС. Таким чином, весь той обсяг квот, який був розподілений на рік, почнеться з того моменту, як ми отримаємо фінальний звіт», — додала Рутицька.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: