Новини / Бізнес / Україна заговорила про «Рошен» в СОТ
31 жовтня 2013, 19:07
Розмір шрифта: А А А

Україна заговорила про «Рошен» в СОТ

Україна заговорила про "Рошен" в СОТ, Росія, Україна, Світова організація торгівлі, Рошен, бензопрен
Україна заговорила про «Рошен» в СОТ

Претензії Росії назвали дискримінаційними і невиправданими
Україна на рівні СОТ підняла питання торговельних обмежень Росії щодо українських кондитерських. Про це повідомляють в Мінекономрозвитку.
«30 жовтня 2013 р. в ході засідання Комітету СОТ щодо технічних бар‘єрів у торгівлі (р. Женева), представником Мінекономрозвитку було піднято питання заборони РФ імпорту певних кондитерських виробів з України», — заявили у відомстві і підкреслили, що Україна відзначила непрозорість прийнятої Росією заходи, її невиправданість і дискримінаційний характер.
Представники міністерства нагадали Росії про її зобов’язання перед СОТ і закликали негайно скасувати заборону.
Нагадаємо, минулого тижня заводи «Рошен» інспектували фахівці Росспоживнагляду. 28 жовтня, в акті про підсумки перевірки російське відомство висунуло цілу низку претензій до продукції і технології виробництва українських солодощів.
Перевірка Росспоживнаглядом українських кондитерських підприємств, яка розпочалася 21 жовтня, повинна була тривати два тижні. Однак 25 жовтня інспектори залишили Україну, не надавши підсумкових документів про результати перевірки.
Як відомо, 29 липня Росія ввела заборону на імпорт продукції «Рошен», заявивши що виявила в кондитерських виробах бензопрен, що має канцерогенні властивості.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: