Новини / Бізнес / Замість протестів українцям пропонують референдум
9 березня 2017, 10:29
Розмір шрифта: А А А

Замість протестів українцям пропонують референдум

Замість протестів українцям пропонують референдум, акції протесту, референдум, законопроект
Замість протестів українцям пропонують референдум

Народні депутати вигадали альтернативу масовим акціям протесту. Замість цього громадянам пропонують скасовувати ті рішення органів влади, які їм не подобаються.

Відповідний законопроект «Про народне вето та народний вотум недовіри» (№6144) зареєстрований у Верховній Раді. «Альтернативою загальнонаціональним протестам, що спрямовані на боротьбу з узурпацією влади може стати прийняття Верховною Радою закону, який запровадить механізм висловлення вотуму недовіри органів влади, органів, а також скасування рішень органів влади», – пояснюється необхідність змін у пояснювальній записці.
Проект передбачає, що для організації референдуму з питання скасування рішення, прийнятого центральним органом державної влади, або висловлення вотуму недовіри керівнику
центрального органу державної влади необхідно зібрати підписи не менше 3 млн громадян України.
Після цього якщо більшість його учасників референдуму проголосують проти рішення органу влади – воно буде скасовано. А чиновник, якому висловлять недовіру піде у відставку.
Разом з тим варто відзначити, що у в Україні традиційно всі політики мають досить високий так званий «негативний рейтинг». І як наслідок політичні противники з легкістю зможуть скористатись цим інструментом для усунення ледь не будь-якого чиновника. А тому готовність народних обранців дійсно підтримати ці зміни викликає сумніви.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: