Новини / Бізнес / Українців щедро годують і напувають фальсифікатом
26 листопада 2016, 08:56
Розмір шрифта: А А А

Українців щедро годують і напувають фальсифікатом

Українців щедро годують і напувають фальсифікатом, фальсифікат, продукти, кава, чай
Українців щедро годують і напувають фальсифікатом

У поліції заявили про масштабну фальсифікацію продукції в Україні

Ринок фальсифікованої продукції в Україні величезний. Тільки сегмент «сірого» кави становить близько 630 млн. Грн. на рік. При цьому на такий розквіт нелегального бізнесу належним чином не реагує ні один уповноважений державний орган. Про це сьогодні під час спільної зустрічі Європейської Бізнес Асоціації повідомила заступник начальника відділу департаменту економічної безпеки Нацполіціі України Катерина Заремба, передає УНН .

«Хочу сказати кілька слів про фальсифікованої продукції. Це внутрішня українська тема. Ми недавно виміряли цей ринок, він величезний. Тільки сегмент кави становить 630 млн. Грн. в рік, додати чай — це ще 500 млн. грн. в рік», — зазначила вона.

За словами Заремби, поліція в Печерському районі 20 листопада поточного року в рамках експерименту придбала нелегальний кави, на місце його продажу була викликана слідчо-оперативна група, однак до сих пір рішення про внесення даних з цього приводу в ЕРДР немає.

«Я вже не кажу, скільки часу треба підприємству, щоб довести до стадії утилізації такої продукції. Це гроші, які лежать на поверхні, я вже не кажу про те, що споживач отримав неякісний продукт, і це проблема відкритих ринків. Ми розуміємо, що держава не робить ніяких кроків і ми, якщо чесно … якщо є від державних органів більш ефективні пропозиції — вилучення такої фальсифікованої продукції, ми їх готові почути. Це ж величезний сегмент, і фактично держава не здійснює ніяких кроків, щоб забезпечити механізм боротьби з такою продукцією», — розповіла вона, і додала, що в ЄС, наприклад, в разі виявлення нелегальної продукції на ринку її вилучення відбувається відразу, максимально протягом години.

За даними Союзу споживачів України, український споживчий ринок два роки працює безконтрольно. При цьому держава не виділяє кошти на проведення перевірок продукції харчування в Україні. А неякісні продукти харчування частіше стали продаватися на легальних ринках, ніж на стихійних.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Україна збільшила імпорт продуктів в країни ЄС

23 травня 2017, 17:26

Статистика мовить про зниження цін на продукти харчування

21 травня 2017, 19:18

Останні новини за сьогодні: