Новини / Бізнес / Українська Вікіпедія б'є рекорди
2 грудня 2010, 13:27
Розмір шрифта: А А А

Українська Вікіпедія б'є рекорди

Українська Вікіпедія б'є рекорди, Вікімедія, Вікіпедія, сервер, стаття, енциклопедичний ресурс
Українська Вікіпедія б'є рекорди

Статистичний сервер Фонду Вікімедія повідомив, що в жовтні 2010 року в українській Вікіпедії було переглянуто рекордну кількість сторінок — 25,3 мільйона (10 сторінок щосекунди).

За даними фонду, цей показник становить 0,19% від кількості переглядів сторінок Вікіпедії всіма мовами, або 25 місце в світі.

Як повідомляє Вікімедія України, за динамікою зростання числа відвідувань українська Вікіпедія вийшла на третє-четверте місце в світі серед 50 найбільших мовних розділів Вікіпедії.

Серед 50 найбільших Вікіпедій найбільш стрімко зростає інтерес до російської Вікіпедії, індонезійської, української, арабської, іспанської, персидської.

У жовтні 2010 року в світі було переглянуто 13,6 мільйона сторінок Вікіпедії (сумарно усіма мовами) або 5 300 сторінок щомиті.

За кількістю всіх створених статей українська Вікіпедія на 16 місці в світі, з показником 244 000 статей.

Українська Вікіпедія є найбільшим енциклопедичним ресурсом і найбільшим колективним твором українською мовою. За всю історію української Віікпедіі її редагували 85 тисяч 790 осіб.

У жовтні 2010 року на сайті було створено 7149 нових статей, в середньому 231 нова стаття в день. Збором коштів для розвитку ресурсу в Україні займається громадська організація Вікімедія України.

Нагадаємо, раніше фонд Вікімедія заявив про початок акції зі збору коштів на підтримку у 2011 році вільної енциклопедії Вікіпедія та споріднених їй ресурсів.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію

Коментарі (2)

Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: