Новини / Бізнес / Українські фермери почали заробляти на їстівних квітах
14 травня 2019, 08:04
Розмір шрифта: А А А

Українські фермери почали заробляти на їстівних квітах

Українські фермери почали заробляти на їстівних квітах, їстівні квіти, фермери, екологічно чисті продукти
Українські фермери почали заробляти на їстівних квітах

Мода на їстівні квіти прийшла і в Україну і тепер знаходить комерційний інтерес. Першим підприємством, яке зайнялося вирощуванням їстівних квітів під Києвом, стало «Морква-ферма». Компанія, заснована подружньою парою Дмитра та Ірини Кроль існує на ринку вже 4 роки і співпрацює з ресторанами.

«Ми звернули увагу на проблему браку якісної харчової продукції, коли в нашій сім‘ї з’явилася перша дитина. Тоді ми радикально переглянули своє життя — хотілося харчуватися правильно, вживати смачну, справжню їжу, екологічно чисті продукти. Так і виникла ідея вирощувати продукти самостійно», — зазначила Ірина Кроль в інтерв'ю AgroPortal.ua

Свою першу спробу комерційного городництва подружжя здійснили на ділянці родичів в 200 км від Києва. Міні-фермери працюють в основному на відкритому грунті, але планують розширити і модернізувати наявну теплицю. Вирощують фермери скоростиглі, ранні культури — зелень, салати, листову капусту, і вже другий рік як ввели в асортимент їстівні квіти: квітки кабачка, волошки, настурції, чорнобривці.

Підприємство працює в режимі постійних посадок, щоб протягом усього сезону мати свіжу продукцію і забезпечити безперебійні поставки. Певних пристрастей фермери поки не відзначали, попит тільки формується, і все залежить від смаку шефа або кондитера.

«Квіти продаються поштучно або в наборах. У минулому році ми продавали квіти кабачка по 5 грн за штуку, так як вони досить великі і їх йде кілька штук на блюдо. Середня ціна за 50 г Мікрогрін або квітів коливається в межах 30-50 грн. наприклад, в Нью-Йорку кілограм бузку продають за 20-25 доларів, а у Франції пучок лаванди коштує 10 євро», — резюмувала Ірина Кроль.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
  Ви не авторизувались.
  Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
  ваш коментар:

  Читайте також:

  Українським тваринникам доведеться декларувати доходи від продажу

  3 травня 2017, 15:13

  Світ нагодують невеликі фермерські господарства

  10 лютого 2017, 09:29

  Останні новини за сьогодні: