Новини / Бізнес / Українські інтернет — магазини будуть позбавлятися від техніки
17 березня 2017, 17:07
Розмір шрифта: А А А

Українські інтернет — магазини будуть позбавлятися від техніки

Українські інтернет - магазини будуть позбавлятися від техніки, інтернет — магазини, податки, техніка
Українські інтернет — магазини будуть позбавлятися від техніки

В Україні може різко зменшиться кількість інтернет — магазинів, які торгують технікою, впевнений голова громадського об‘єднання «Союз захисту підприємництва» Сергій Доротич. Із-за прийнятого 16 березня Кабміном постанови про новому списку гарантійних товарів, які потрібно продавати виключно через касові апарати, багато онлайн – майданчики будуть змушені згорнути бізнес.

Скандальна постанова містить дуже широкий перелік продукції, що підлягають гарантійному обслуговуванню. Якщо раніше в ньому було 14 позицій, то зараз – кілька десятків, у тому числі, гаджети, побутова техніка, годинники, окуляри, іграшки тощо

Багато такі товари продаються на ринках і в інтернет – магазинах. Вони, як правило, зареєстровані як ПП і зараз мають право не проводити операції через касові апарати.

«Практично всі інтернет-магазини видають товарні чеки і дотримуються умови гарантії, необхідні при описі інформації про товар: вказують термін і наявність гарантії від магазину і виробника», повідомила директор по продажам Price.ua Ксенія Левченко.Але чиновникам, судячи з усього, цього виявилося мало: вони хочуть зобов’язати дрібних продавців видавати касові чеки, а це – додаткові витрати на купівлю та обслуговування РРО – 70 тис. грн. у перший рік) і посилення контролю з боку фіскалів, чого підприємці бояться, як вогню.
Експерти впевнені, що дрібні інтернет-магазини будуть змушені закриватися або йти в тінь, працюючи, як і раніше, без касових апаратів, але до першої перевірки.

Великі майданчики, швидше за все, обзаведуться касовими апаратами і стануть виконувати нові правила. Але для українців це загрожує підвищенням цін, як мінімум, на 10%, вважають експерти.
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: