Новини / Бізнес / Українське Дунайське пароплавство скорочує робочий тиждень на 25%
26 грудня 2008, 08:30
Розмір шрифта: А А А

Українське Дунайське пароплавство скорочує робочий тиждень на 25%

Українське Дунайське пароплавство скорочує робочий тиждень на 25%, Українське Дунайське пароплавство, робочий тиждень, перевезення
Українське Дунайське пароплавство скорочує робочий тиждень на 25%

Українське Дунайське пароплавство скорочує робочий тиждень

ВАТ «Українське Дунайське пароплавство» скорочує робочий тиждень на 25%. Це найбільш щадний, плавний спосіб переходу підприємства до, можливо, ще складнішій ситуації, повідомив на екстреній конференції трудового колективу віце-президент судноплавної компанії Анатолій Попов.

Для працівників берегових підрозділів встановлюється 30-годинний робочий тиждень. В четвер — 6-годинний робочий день, п‘ятниця — неробочий. Такі допоміжні підрозділи, як комплекс громадського харчування, бар «Русалка», магазин, пральня, перукарня, швейна майстерня, автотранспортна ділянка в п’ятницю будуть закриті, передає УКРІНФОРМ. Дани вказівки керівникам підрозділів надавати працівникам «берега» чергові відпустки тільки відповідно до раніше затверджених графіків, відмінити доплати за поєднання і розширення зони обслуговування, а також всі види преміювання, заохочення, зокрема до святкових і ювілейних дат. Це не стосується посібника з відходу на пенсію.

Йде комплексна робота у напрямі скорочення витрат і по флоту. Ситуація вимагає негайного вживання заходів для того, щоб пароплавство могло вижити, а люди — працювати далі, відзначив Анатолій Попов.

ДОВІДКА. Відкрите акціонерне суспільство «Українське Дунайське пароплавство» було засноване в листопаді 1944 року як Радянське Дунайське Державне пароплавство. Совре­менный статус акціонерного суспільства пароплавство придбало в грудні 1994 року. Пароплавство розташоване в Ізмаїлі. Сфера діяльності компанії — перевезення зовнішньоторговельних вантажів по Дунаю, по морю і в крізному повідомленні Дунай-море через українські гирлові порти; перевезення каботажних вантажів по Дунаю, а також між дунайськими і морськими портами на Чорному і Азовському морях; перевезення пасажирів в загранплаванії і каботажі.

Транспортний флот складається з 35 морських судів сухогрузів, зокрема 10 судів змішаного плавання, 80 річкових буксирів-товкачів, 19 річкових самохідних вантажних судів-товкачів, 250 несамохідних барж і секцій, 11 пасажирських судів. Загальний тоннаж всього флоту ОАО «УДП» складає порядка 1 млн. регістрових тонн. У крупних портах і столицях придунайських держав пароплавство має ряд агенств. ВАТ «Українське Дунайське пароплавство» входить в структуру Департаменту морського і річкового флоту Міністерства транспорту України.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: