Новини / Бізнес / «Укрпошта» хоче вийти на ринок платіжних систем і випускати картки
27 серпня 2015, 08:39
Розмір шрифта: А А А

«Укрпошта» хоче вийти на ринок платіжних систем і випускати картки

«Укрпошта» хоче вийти на ринок платіжних систем і випускати картки, Державний оператор поштового зв’язку Укрпошта, платіжні системи, платіжна карта, фінансові послуги
«Укрпошта» хоче вийти на ринок платіжних систем і випускати картки

Державний оператор поштового зв’язку «Укрпошта» розмістив на сайті проект закону, який, будучи прийнятий, фактично перетворить компанію в учасника ринку платіжних систем.

Проект закону визначає можливість для «Укрпошти» надавати фінансові послуги користувачам, наприклад, відкривати так звані поштові рахунки і випускати платіжні картки для обслуговування таких рахунків. Поточне законодавство не дає компанії права надавати окремі банківські послуги.

Право відкривати рахунки для переказу і збереження коштів, а також право проводити емісію платіжних карт передбачено Всесвітньою поштовою конвенцією, говорять в компанії. У тексті проекту закону вводиться саме поняття «поштової рахунки», а також порядок його відкриття та обслуговування. Порядок відкриття таких рахунків буде встановлювати НБУ.

Поштовий рахунок, згідно з текстом проекту – це «поточний рахунок фізособи, який відкривається національним оператором поштового зв’язку для нарахування і збереження коштів, у тому числі – заробітної плати, пенсії, державних соціальних виплат та інших виплат на користь такої особи». Як відзначають в компанії, відкриття поштових рахунків операторами ринку поштових послуг – досить поширена практика у світі. Такі рахунки не є повноцінними банківськими рахунками, але при цьому дозволяють власнику оперувати коштами.

Також пропонується доповнити Закон України «Про поштовий зв’язок» нормою, яка б дозволяла «Укрпошті» інкасацію та перевезення валюти та право на агентську діяльність на ринку фінансових послуг (комерційне посередництво).

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Високий статус. Чим корисні елітні банківські карти

30 травня 2017, 10:43

Як правильно підготуватися до безвізової поїздки: українцям дали цінні поради

2 травня 2017, 11:12

Останні новини за сьогодні: